Hledá se přítel k pronájmu

Den jako každý jiný, sedíte doma, a přitom byste tak moc chtěli jít ven. Jenže není s kým. Obvoláte pár známých, ale nikdo nemá čas,natož jít hrát tenis, na který zrovna máte náladu vy. Vaši kamarádi jsou líníčizaneprázdnění a vy kvůli tomu musíte sedět doma. Oprava! Museli jste sedět doma. Dnes již nemusíte. Dnes je tu pro vás přítel k pronájmu. Ne, to není vtip. Mezinárodní server www.buddy2rent.com skutečně umožňuje pronájem přátel.

Právě celosvětová působnost je největší výhodou tohoto serveru. Chystáte se na služební cestu třeba do Londýna a úplně se děsíte, co tam budete celý týden dělat. Moc chcete Londýn poznat, ale víte, že sami těžko poznáte všechny jeho krásy. Tak proč si nepronajmout na ten týden přítele, který vám Londýn nejen celý ukáže, ale navíc vám ukáže pravý anglický život. Přítel k pronájmu je ideální příležitost, jak se neustále bavit.

Třeba vás v Londýně tato služba tak nadchne, že se rozhodnete být přítelem k pronájmu sami ve svém rodném městě. Pomůžete někomu prožít stejně krásné a smysluplné chvíle, jako jste sami zažili v Londýně se svým pronajatým přítelem, a přitom si ještě vyděláte peníze, poznáte nové lidi či si zdokonalíte cizí jazyk. Pronájem přátel je zcela výjimečná služba, pro zcela výjimečné lidi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost a jeho autorem je vipmarketing. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Hledá se přítel k pronájmu