Oslnivá jarní kolekce You Dazzle Oriflame

Na oslavu žen po celém světě, které činí náš svět lepším místem, představuje Oriflame jarní kolekci You Dazzle.

Není nic lepšího, než obdarovat něžnou ženu voňavými květinami a není nic lepšího, než to udělat u příležitosti Mezinárodního dne žen. Kolekce You Dazzle znamená v překladu „oslnit“ a obsahuje tělovou a dekorativní kosmetiku s vůní rozkvetlé frézie.

Inspirováno frézií
Stejně, jako umění, i květiny mají význam odvozený z historie a legend. Jemný květ frézie symbolizuje vřelost, přátelství a důvěru, a proto je ideálním způsobem, jak vyjádřit někomu skutečnou náklonost.
Díky speciální kolekci tělové kosmetiky You Dazzle bude vaše tělo zahaleno do krásné kytice drobných květů. Tělová řada má navíc dokonalé hydratační vlastnosti.

Krém na ruce You Dazzle
Rozmazlete svoje ruce krémem s výtažkem z frézií, který je dokonale zvláční a zjemní. Krém se rychle vstřebává a zanechá je krásně svěží a hebké.

Sprchový gel You Dazzle
Receptura krémového sprchového gelu s květinovou vůní má vyvážené PH, neobsahuje mýdlo a je obohacena o zvláčňující výtažek z frézií. Šetrně čistí pokožku a zanechává ji svěží a jemně provoněnou.

Mýdlo You Dazzle
Čistící mýdlo s výtažkem z frézií provoní ruce něžnou květinovou vůní a zanechá je svěží a příjemné na dotek. Jemné složení je vhodné pro každodenní použití.

Sledujte slevu v aktuálním katalogu na www.oriflame.cz

0 komentářů u “Oslnivá jarní kolekce You Dazzle Oriflame