Vlastnosti ocelových průmyslových hal

Atributy ocelových montovaných hal

Výrobní haly Astron se vyznačují příjemným vnitřním klimatem a vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Ty zajišťuje důmyslný systém opláštění hal, který do střešních a stěnových systémů integruje izolaci Astrotherm – rohože skelné vaty s parozábranou.

Výrobní a průmyslové haly

Konstrukce průmyslových hal také zabezpečuje výbornou absorpci hluku. Dvouplášťové stěny lze dodat i s tlumícím akustickým panelem.

Díky individuálnímu přístupu ke každému projektu umíme navrhnout dokonalé řešení i z pohledu osvětlení budovy. Náš komplexní sortiment obsahuje průsvitné panely, dveře a okna, včetně větracích otvorů a dalších stavebních prvků, které svou přítomností umožňují efektivní přístup slunečního svitu.

Součástí našich montovaných výrobních hal mohou být i nosníky pro pojízdné mostové jeřáby a mezaniny (mezipatra).

Průmyslové haly podle specifických požadavků

Dobře víme, že každé podnikání a výrobní proces má rozdílné požadavky na prostor a jeho využití. Tomu jsme přizpůsobili náš systém výroby a montáže ocelových hal. Výrobní haly optimalizujeme tak, abychom splnili vaše specifické požadavky a při stavbě minimalizovali narušení vašich podnikatelských aktivit.

Díky propracovanému stavebnicovému systému lze pro maximalizaci efektivity celé budovy individuálně nakonfigurovat její rozměry s ohledem na vaše prostorové a finanční možnosti. Při projektování myslíme i na vnitřní vybavení.

Představujeme výrobce i dodavatele průmyslových hal. Díky tomu garantujeme realizaci ve stanovených termínech a v rekordně krátkém čase. Spolehněte se na největšího evropského výrobce ocelových a montovaných hal. Vneseme do vašeho projektu zkušenosti z více než 50 000 realizací.

0 komentářů u “Vlastnosti ocelových průmyslových hal