Proč PR články zdarma?

Úvod

PR články jsou důležitou součástí marketingu každé společnosti. Kvalitní PR článek by měl zaujmout svým obsahem a přesvědčit zákazníka o kvalitě nabízených služeb a produktů…. nebo ne?

Zápletka

Na druhé straně – kdo to má chuť a čas to vůbec číst? Je přece dost jiné reklamy, která se vkrádá do soukromí a představa, že PR články skutečně někdo čte je skoro směšná. Nebo, že by se všichni zbláznili a já si toho u monitoru nějak nevšiml? Skutečně existují jedinci, kteří se nechají přesvědčovat PR tlachy? No nejspíš ne.

Konflikt

Naštěstí jsou tady vyhledávače, jejich roboti a software, kteří si všichni ve čtení PR článků libují a já jim tedy napsal takovýhle pěkný, protože kdybych to neudělal, nikdo sem nepřijde, nezakliká na odkazy a nakonec budu smutný já, kterému se nepodaří prodat skutečnou kvalitu na konci těch odkazů. Možná, že vlastně nejsem šťastný ani teď, o PR článcích si myslím své, a že bych možná raději dělal něco jiného, sám nevím.

Rozuzlení

To nemění nic na tom, že tahle stránka s PR články zdarma je suprová věc! PR články Vám pomohou zaujmout potencionálního zákazníka svým obsahem a přesvědčit ho o kvalitě nabízených služeb a produktů! PR články jsou důležitou součástí marketingu každé společnosti. A navíc je to dobré pro SEO. Tak pište a pište. Vložte si své vlastní PR články zdarma!

Váš Tomáš Píár

0 komentářů u “Proč PR články zdarma?