Alexandria má hattrick v kategorii Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji

Vynikající výsledky wellness hotelu Alexandria ****, patřícího akciové společnosti Lázně Luhačovice, vedly k tomu, že letos hotel získal hned dva tituly Czech Hotel Awards. Potřetí se stala Alexandrie hotelem roku (tentokrát za rok 2015) v kategorii Spa & Wellness ve Zlínském kraji a získala tento titul i v kategorii nejlepších čtyřhvězdičkových (****) hotelů ve Zlínském kraji. Finálový galavečer se uskutečnil v pondělí 23. 11. 2015 v kapli Sacre Coeur v Praze za účasti několika stovek hoteliérů, odborníků z oblasti hotelnictví a médií. Ceny převzala ředitelka hotelu Ing. Miloslava Fialová.

,,Je to už 3. ocenění v kategorii Spa & Wellness (2012, 2014, 2015) a poprvé v i kategorii čtyřhvězdičkových hotelů ve čtyřleté historii soutěže, která je jednou nejdůležitějších hotelových událostí roku. O to více náš těší pomyslný hattrick v kategorii wellness hotelů, kterým jsme potvrdili své výsadní postavení mezi wellness hotely v celém Zlínském kraji. Navíc tentokrát korunované i cenou v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů. Velmi si toho vážíme a certifikáty považujeme za výsledek toho, že jsme nepolevili v naší cestě za důslednou kvalitou a inovacemi. Hlavní část klientely hotelu Alexandria tvoří hosté z ČR, ale neustále nám roste i zahraniční klientela. Alexandria se stala velmi oblíbenou mezi Slováky, především na prodloužené víkendové pobyty. Po několikaletých nárůstech se nám podařilo jejich návštěvnost stabilizovat na vysoké úrovni. Oblíbený je i mezi návštěvníky z Rakouska a Izraele. I když obhájit je náročnější než získat, doufáme, že nám hosté při hlasováních zůstanou věrní.“

Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice. Czech Hotel Awards – Hotel roku 2015 je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Ocenění pro Hotel roku 2015 se udělují na každý kraj a pražský obvod. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže www.hotelawards.cz, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness & spa hlasuje veřejnost. Sestavená odborná porota vybírá vítěze jen v kategorii Kongresový hotel.

Hotel Alexandria dosahuje meziročně významné nárůsty výkonů, tržeb, obsazenosti pokojů a spokojenosti jeho hostů. Svou pobytovou nabídkou ubytovacích, gastronomických a volnočasových relaxačních služeb, jejich kvalitou a úrovní, se řadí mezi nejlepší a vyhledávané hotely své kategorie nejen ve Zlínském kraji. Hotel Alexandria je členskou organizací AHR ČR od roku 1998. V minulosti patřil mezi renomované hotelové zařízení v ČSR. V roce 2010 prošel rozsáhlou modernizační rekonstrukcí a přístavbou do kategorie 4 *.

Lákadlem Alexandrie je největší a nejluxusnější wellness v Luhačovicích, ale i vyhlášená Francouzská restaurace, nebo prvorepubliková atmosféra hlavní budovy s historickým nočním klubem. Velmi oblíbené jsou pravidelné měsíční gastronomické akce. O pohodlí návštěvníků se stará 59 zaměstnanců hotelu. Ročně využije služby wellness centra hotelu Alexandria více než 11 000 osob.

Luxusní ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel byl otevřen v roce 1939. Stavitelem a původním majitelem byl Ing. Alexander Lozovský, jedna z nejvýznamnějších osobností českého a slovenského stavebnictví 30. a 40. let minulého století. Svůj Luhačovický hotel pojal v duchu světových kosmopolitních letovisek jako rozlehlou romantickou stavbu s antickými prvky.

Hotel je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Hlavní budova hotelu nezapírá zrod za první republiky. Hosté v ní najdou jak původní oblíbenou Francouzskou restauraci s gurmánskými specialitami, i noční klub, které neodmyslitelně patří k historii tohoto slavného hotelu. Moderní část je reprezentantem současné generace nejmodernějších lázeňských zařízení evropského wellnessu. Skládá se ze čtyřpatrové nadzemní části a dvou suterénních podlaží, v nichž se nachází wellness centrum navozující styl starořímských lázní. Architektura nadzemní části ve tvaru komolého jehlanu na obdélníkovém půdorysu je tvarově inspirována starověkými paláci. Pokoje jsou zařízeny moderně, ale také s prvorepublikovým šarmem. Zatímco pokoje v historické části jsou laděny ve stylu 30-tých let minulého století, moderní části zdobí repliky suvenýrů z tažení Alexandra Velikého. Wellness centrum Spa Alexandria nabízí širokou škálu zážitkových a originálních procedur na regeneraci těla i duše a pro péči o zdraví přírodní uhličité koupele ve zdejší jedinečné léčivé vodě. Je v něm bazén, whirlpool, Kneippův chodník, čtyři parní lázně s různými teplotami (parní, bylinková, solná a laconium), finská sauna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny.

Jednolůžkové pokoje jsou bez příplatku. Magnetem je volný vstup do wellness centra, který zahrnuje řadu relaxačních procedur. Samozřejmostí je půjčení županu, nebo WIFI na pokoji zdarma. Hotel je mimořádně oblíbený pro konání firemních akcí, seminářů, kongresů a konferencí. Silvestrovské pobyty a Vánoce jsou již v Alexandrii vyprodané, ale advent si zde ještě můžete objednat.

Více informací je na: www.HotelAlexandria.cz , www.lazneluhacovice.cz

0 komentářů u “Alexandria má hattrick v kategorii Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji