Atomatický kotel na uhlí

Uvažujete o výměně automatického kotle na uhlí a vybíráte nový, je kvalitní, s dobrým servisním zázemím a moc nestojí? Zajímá Vás možnost čerpání dotace na rekonstrukci Vaší kotelny? V tom případě Vám doporučujeme automatické kotle na uhlí Benekov od firmy Enco-tepelná technika v Teplicích – kotle se zárukou kvality. Kotel můžete objednávat prostřednictvím webových stránek www.enconsult.cz za jedinečné ceny. Nevíte si rady s výběrem nového kotle? Neváhejte nás kontaktovat, poskytneme Vám rádi bezplatné poradenství

Výhody automatických kotlů na uhlí od Enco-tepelná technika:
• automatické podávání paliva
• ekonomicky výhodný provoz
• vysoká účinnost spalování
• široký rozsah modulace výkonu

Na Všechny kotle z nabídky Enco-tepelná technika je možné čerpat 60.000 Kč v programu kotlíková dotace.

Automatický kotel na uhlí od Enco-tepelná technika s.r.o.
Enco Vám představuje moderní automatický kotel na uhlí Benekov Premium s jednoduchým, avšak propracovaným, elektronickým řízením a automatickým podáváním uhlí. Kotel je možné instalovat v moderních domech i průmyslových objektech. Výhodou automatického kotle na uhlí je snížená spotřeba paliva oproti klasickým kotlům díky vysoké účinnosti spalování. Automatický kotel na uhlí Benekov Premium je skvělou pro volbou každého, kdo chce šetřit svoji peněženku a zároveň životní prostředí.

Enco Teplice – automatické kotle na uhlí, které nezklamou!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je enco. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Atomatický kotel na uhlí