Automatický kotel na dřevo

Topíte často dřevem a chtěli byste si pořídit moderní plně automatický kotel na dřevo? Nahlédněte do katalogu automatických kotlů na dřevo, které Vám nabízí firma TOPMAX na svých webových stránkách topmax-teplice.cz nebo přímo v prodejně a skladu v Areálu zahradnictví Kraus v Teplicích. Automatický kotel na dřevo můžete umístit jak v moderních instalacích centrálního vytápění v rodinných domech, tak v průmyslových objektech.

Proč se vyplatí automatický kotel na dřevo?
Automatické kotle na dřevo mají velmi jednoduché ovládání, které umožňuje libovolnou regulaci výkonu. Vysoká účinnost kotlů je garantována kvalitou. Více informací a detailní parametry automatických kotlů na dřevo jsou dostupné na webových stránkách topmax-teplice.cz. S případnými dotazy se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Věříme, že ten pravý automatický kotel na dřevo pořídíte právě u nás!

Automatické kotle na dřevo od TOPMAX
TOPMAX Vám ve svém portfoliu nabízí tři typy automatických kotlů na dřevo: TOP-DUAL 15kW, TOP DUAL – 25kW a TOP-EKO Plus. Díky propracovanosti veškerých komponentů jsou automatické kotle na dřevo maximálně kvalitní, spolehlivé a s dlouhou životností. K automatickému kotli na dřevo navíc můžete připojit i pokojový regulátor. Neváhejte a objednejte si automatický kotel na dřevo ještě dnes za bezkonkurenční ceny od TOPMAX Teplice!

0 komentářů u “Automatický kotel na dřevo