Automatický kotel na pevná paliva

Přemýšlíte, jak v dnešní době ušetřit na energiích? Ceny za teplo a energie se stále zvyšují a tento trend bude pravděpodobně dále pokračovat. Proto se vyplatí pořídit si automatický kotel na pevná paliva, který Vám nabízí firma TOPMAX Teplice za bezkonkurenční cenu. Automatické kotle mají vysokou spolehlivost a nejnižší provozní náklady, navíc s minimálními nároky na obsluhu.

Vybíráte automatický kotel na pevná paliva?
Prohlédněte si katalog automatických kotlů na pevná paliva, který naleznete na internetových stránkách topmax-teplice.cz. TOPMAX Teplice Vám nabízí moderní automatické kotle, v nichž můžete topit například uhlím, koksem, briketami nebo dřevem. Vybírat můžete mezi kotlem na tuhá paliva s ručním přikládáním, automatickým kotlem na tuhá paliva univerzálním, kotlem na uhlí a kotlem na palety.

Automatické kotle na pevná paliva od TOPMAX
Automatický kotel na pevná paliva od firmy TOPMAX splňují nejpřísnější normy na množství vypouštěných emisí při spalování paliv do ovzduší. Kotle se řídí evropskou normou na pevná paliva ČSN EN 303-5. S automatickým kotlem na pevná paliva nešetříte jenom svoji peněženku, ale také životní prostředí.

Pokud máte ohledně automatických kotlů nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

0 komentářů u “Automatický kotel na pevná paliva