BIOREZONANCE pomáhá kuřákům při odvykání kouření

Nekouřit cigarety je nyní lehké právě díky odvykání kouření moderní metodou biorezonance pomocí přístroje BICOM. Antinikotinové centra StopNikotin nabízí pomoc při odvykání kouření metodou BIOREZONANCE pomocí přístroje Bicom ve svých pobočkách: Brno, Břeclav a Hodonín.

JAK TO VŠE ZAČALO?
V roce 1976 založil pan Brügemann v Německu firmu Brügemann GmbH, později Regumed GmbH. Po spolupráci s Dr. Morellem – duševním otcem této nové terapie – vznikl přístroj BICOM. Pro tento způsob terapie se ustálil a etabloval pojem „BIOREZONANCE“.

CÍLE BIOREZONANCE
Hlavní cíl biorezonance přístrojem BICOM je osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla. S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí mimořádně intenzivní hloubkový účinek. Biorezonance pomocí přístroje BICOM je založena na celostním přístupu a upřednostňuje zjišťování příčin nikoli pouze příznaků. Biorezonance spadá do oblasti alternativní medicíny. Výhodou biorezonance je široká oblast použití bez vedlejších účinků. Metoda biorezonance je využívána i mnoha lékaři po celém světě a to nejen při odvykání kouření ale v rámci celostní medicíny, diagnostikování nemocí apod.

BIOREZONANCE – ŠANCE PRO KUŘÁKY
BIOREZONANCE se stala také jednou z možností, jak se zbavit závislosti na nikotinu a je využívána i pro odvykání kouření. Pokud kouříte, Váš organismus si zvyká na to, že se do Vašeho těla dostává nikotin. Pokud náhle přestanete kouřit, tělo spustí signál, že se ocitlo v nikotinovém hladu a dostaví se silná chuť na cigaretu a abstinenční reakce. Cílem biorezonance je tedy eliminovat nikotinový hlad. Biorezonance je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret. Odvykání kouření touto metodou trvá necelou hodinu, a stimulují se při ní samoléčící schopnosti organismu. Biorezonance pomáhá odstranit „nikotinový hlad“ a fyzickou závislost na nikotinu. Úspešnost je až 80 %, tedy 8 z 10 kuřáků s kouřením přestane úplně.
Antinikotinové centrum StopNikotin nabízí pomoc při odvykání kouření metodou biorezonance pomocí přístroje Bicom ve svých pobočkách: Brno, Břeclav a Hodonín.
Biorezonance se nedoporučuje: osobám s aplikovaným kardiostimulátorem, těhotným ženám, epileptikům, schizofrenikům a diabetikům aplikující si inzulin.

Objednávky: 777 303 232
Další informace: www.StopNikotin.com | www.biorezonance.cz

0 komentářů u “BIOREZONANCE pomáhá kuřákům při odvykání kouření