Chcete strávit Silvestra odpočinkem v luxusu?

Určitě už přemýšlíte, jak strávíte letos Silvestra. Chcete něco netradičního? Co tak strávit Silvestra odpočinkem v luxusních lázních? Takovou možnost nabízejí Lázně Rajecké Teplice. Návštěvníky sem láká kromě krásného ubytování v antickém stylu a léčivé termální vody i příjemné prostředí parku a okolí Rajeckých Teplic. Proto pokud máte zájem o silvestrovský pobyt, je na rezervaci nejvyšší čas. Lázně okrášlila letos v září nová pětihvězdičková část hotelu APHRODITE PALACE *****, která si vyžádala investice ve výši cca 1,1 milionu Eur a je určena pro nejnáročnější klienty. Koncept navazuje na hotel APHRODITE PALACE ****, který byl uveden do provozu loni a na jeho výzdobu byly opět použity materiály mramor, onyx, zlato.

Viceprezident SLK (Slovenské liečebné kúpele), a.s., Rajecké Teplice Zdenko Miškolci k tomu říká: „O silvestrovské pobyty je vždy velký zájem. Letošní silvestrovský pobyt je v nabídce minimálně na 4 noci a cena zahrnuje ubytování, polopenzi a procedury. Letos jsme nabídku rozšířili o nejluxusnější apartmány v nové pětihvězdičkové části hotelu APHRODITE PALACE. Na své si však přijde každý. Hosté si mohou vybrat ubytování v zařízeních Aphrodite ****, Aphrodite Palace ****, Villa Flóra ***, Villa Margaréta *** a Malá Fatra ***. Při ubytování v hotelech Aphrodite, Aphrodite Palace a v apartmánech Villa Margaréta a Villa Flóra, mají volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Cena vánočního menu 24. 12. 2015 je 40 eur na osobu a příplatek za silvestrovský večer je 80 eur na osobu. Pro klienty, kteří nemají objednaný Silvestrovský relaxační pobyt a pro veřejnost je cena 100 eur. V hotelu Malá Fatra ***, Ville Flóra *** a Ville Margaréta *** se ceny pobytů pohybují od 59 eur na osobu a noc. Během silvestrovského galavečera se už budou moci hosté zabavit i v nových prostorách Cabaret Baru Aphrodite a v eventové hale Apolón. Cabaret Bar Aphrodite plánujeme uvést do provozu v průběhu prosince v hotelu Aphrodite Palace.“

Dále doplnil, že pro hosty Aphrodite, Aphrodite Palace (kromě pokojů Standard), apartmánů Villa Margaréta a Villa Flóra jsou při pobytu na 7 nocí připraveny různé procedury. Jsou jimi 1x whirlpool + masážní postel, 1x biarritz, 1x olejová perličková koupel, 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x aroma olejová masáž /30min./, 1x vibrosauna, 1x reflexní masáž chodidel / 30 min. /, 1x masáž lávovými kameny / 45 min. /, 1x bambusová masáž / 45 min. /. Zároveň mají volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Pro hosty Aphrodite Palace ubytovány v pokojích Standard na 7 nocí jsou to procedury 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel, 3x Whirlpool + masážní postel a volný vstup do vodního světa, saunového světa a fitness. Pokud se ubytujete v Hotelu Malá Fatra, Ville Flóra nebo Ville Margaréta, tak při pobytu na 7 nocí jsou pro vás připraveny procedury 2x saunový svět 3 hod., 5x vodní svět 3 hod., 2x klasická masáž / 30 min. /, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel, 3x whirlpool + masážní postel.

V nabídce lázní jsou i další atraktivní pobyty, které můžete čerpat během roku. Léčebný pobyt De Luxe od 745 € na osobu a 7 nocí, léčebný program Preventivní balík od 418 € na osobu a 5 nocí s procedurami. Nebo Relax CLASSIC 2015 od 167 € na osobu a 2 noci, Relax EXCLUSIVE 2015 od 193 € osoba / 2 noci, Aphrodite Beauty od 211 € osoba / 2 noci, Relax SPA SENSATION 2015 od 239 € osoba / 2 noci, nebo Ubytování se snídaní od 100 € osoba / 2 noci.

Lázně Rajecké Teplice patří k nejoblíbenějším lázním pro samoplátce. Poskytují také široký rozsah wellness služeb, víkendových wellness pobytů a lázeňské léčby. Rajecko-teplická termální léčivá voda má certifikované léčebné účinky. V Rajeckých Teplicích se léčí pohybové, dýchací choroby (astma) a nemoci z povolání. Největší chloubou lázní je luxusní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel APHRODITE PALACE, který byl otevřen v červnu minulého roku. Tento luxusní hotel, situovaný v centru lázeňského městečka, má vlastní kulinářskou restauraci. Spojený je přemostěním přímo s lázeňským domem v antickém stylu APHRODITE, ve kterém absolvují hosté všechny procedury. Tento lázeňský dům je hlavním lákadlem pro domácí i zahraniční návštěvníky. Hotel vznikl komplexní přestavbou bývalého hotelu Velká Fatra, která trvala dva roky. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, Onyx a 24-karátovým zlatem. APHRODITE PALACE má vynikající centrální umístění. S lázeňským domem APHRODITE hotel spojuje prosklené přemostění, díky kterému projdou hosté „suchou nohou“ přímo k vodnímu a saunovému světu a špičkově vybavenému centru krásy Beauty Aphrodite.

Více informací je na www.spa.sk
Centrální rezervační oddělení: Tel.: +421 41 5494 256-7, E-mail: spa@spa.sk

0 komentářů u “Chcete strávit Silvestra odpočinkem v luxusu?