Dárkové čaje Basilur

Basilur je značka těch nejprémiovějších čajů na světě. Výrobce sídlí na ostrově Cejlon, jižně od Indického poloostrova. Tamní podmínky, jako je úrodnost půdy, podnebí, nadmořská výška a množství srážek čajovníku velmi prospívají a dávají tak za vznik tomu nejlepšímu čaji na světě. Výrobce tohoto čaje si je samozřejmě vědom vysoké kvality čaje a pro přidání ještě větší exkluzivity balí čaj do dárkových balení vyrobených z velmi kvalitních plechovek z velmi silné vrstvy kovu, které lze prakticky využít i po konzumaci čaje samotného.

Čaje Basilur jsou v České republice poměrně nový pojem. Na kvalitu čaje se zde často příliš nehledí, přestože ve spotřebě tohoto lahodného nápoje v žádném případě nezaostáváme. Jak bylo v mnoha testech prokázáno, levné čaje, většinou z privátních značek supermarketů obsahují spíše zbytky čajových lístků. Proto se lze snadno setkat s konzumenty čaje, které právě kvalitní cejlonský čaj naprosto unese.

Dárkové čaje Basilur jsou bezprostředně po sklizni zpracovány a následně okamžitě baleny, aby žádná část aroma neunikla. Jsou to právě přírodní podmínky a úroveň zpracování ať už čaje samotného, tak také důraz na obalový materiál, což dělá tyto čaje tak výjimečné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a životní styl a jeho autorem je lolda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Dárkové čaje Basilur