Dárkové poukazy, peněžní poukazy, nebo zážitkové balíčky z Luhačovic potěší

Chcete udělat svým blízkým radost pod stromečkem a zároveň se postarat o jejich zdraví? Věnujte jim na Vánoce v Lázních Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., dárkové poukazy, peněžní poukazy, nebo zážitkové BALÍČKY v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Stejně tak jimi uděláte radost svým blízkým, přátelům i kolegům i jako dárkem k narozeninám. Pobyt v Lázních Luhačovice je sázkou na jistotu. Tyto nejnavštěvovanější moravské lázně okouzlí každého nezaměnitelnou architekturou Dušana Jurkoviče, kvalitou služeb i přátelskou atmosférou. Informuje o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

„Dárkové poukazy můžete využít na širokou škálu pobytů. Pro každého klienta je vhodný konkrétní typ pobytu. Pro péči o zdraví jsou zde Léčebný pobyt, Týden pro zdraví, Medical wellness, pro manželku – Opravdový odpočinek, pro manžela – TOP pro každý věk, pro maminku – Relaxační pobyt, pro tatínka – Lázeňská dovolená, pro babičku a dědečka – Pobyt pro seniory, na krátkou relaxaci – Krátká relaxace, Ochutnávka wellness, na víkendový pobyt – Prodloužený víkend, Víkend v Alexandrii, pro milovníky tance – Ve víru tance s Janem Onderem a Lucií Hunčárovou. Pokud si nejste jisti typem pobytu, kupte vašim blízkým peněžní poukaz. Obdarovaný si sám zvolí, jaký pobyt si za částku na poukazu vybere, nebo se rozhodne si připlatit a dopřeje si dražší pobyt. Minimální hodnota peněžního poukazu je 500 Kč. Atraktivní volbou jsou i zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Jsou skutečně originálními dárky do tohoto našeho nejluxusnějšího hotelu, který je místem mnoha krásných zážitků,“ zve J. Dědek.

Dodává, že dárkové poukazy na zážitkové balíčky v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu potěší i ty nejnáročnější. ,,Obdarujte své blízké plnými hrstmi krásných zážitků. Darujete jim odpočinek a radost. Pestrou nabídku jsme zabalili do jednotlivých balíčků. Je jen na vás, který pro své blízké zvolíte. Zážitkové balíčky můžete objednat i bez ubytování nebo k vybranému lázeňskému pobytu. Balíčky v Alexandrii poskytují relaxaci v luxusním wellness centru ve stylu starých římských lázní. Každý si může vychutnat i gurmánské zážitky ve vyhlášené Francouzské restauraci, například romantickou večeři při svíčkách, degustační menu a jiné,“ jmenuje J. Dědek.

Dále poukazuje na to, že není dobré nechávat objednávku dárkových poukazů na poslední chvíli, ale Vánoční poukazy je třeba objednat již nyní. „Neriskujte, že poukaz nedorazí včas. Dodání dárkového poukazu do Vánoc poštou můžeme zaručit pouze tehdy, pokud poukaz objednáte nejpozději 14. 12. 2015. Dárkový poukaz můžeme zaslat i e-mailem. V takovém případě objednávejte do 18. 12. 2015,“ uzavírá J. Dědek.

Oblíbenost Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s., neustále roste, o čemž svědčí rostoucí návštěvnost a často vyprodané kapacity během sezóny. Sehnat konkrétní pobyt uprostřed sezony je většinou nemožné. Proto by si měli zájemci rezervovat konkrétní termín ve vybraném zařízení již v předstihu, aby se na ně dostalo. Navíc nyní mají lázně v nabídce i atraktivní nabídku až 20 procentních slev za včasné objednání pobytu na rok 2016. Nabídka first minute však platí jen do 20. prosince 2015.

Kromě zlevněných pobytů na rok 2016 mohou zájemci využít i poslední aktuální nabídky na příjemné strávení konce tohoto roku v Lázních Luhačovice. Pokud zde však chtějí strávit Silvestra, měli by si pospíšit. K dispozici jsou již opravdu jen poslední volná místa v letošní novince – zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava a několik volných míst je také v hotelu Palace. Silvestrovská lázeňská kúra od 27. 12. 2015 do 2. 1. 2016 (šest nocí) vyjde klienta ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Morava od 285 do 314 eur. V ceně je i silvestrovský galavečer ve společenském domě, kterým bude provázet známý český televizní a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka. V nabídce na konec roku akciové společnosti Lázně Luhačovice jsou i adventní pobyty v Jurkovičově domě a Alexandrii. Hotel Alexandria nabízí jako jediný i vánoční pobyt „Vánoce v Alexandrii“.

Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Kromě lázeňských pobytů je to ideální místo pro strávení wellness víkendů a relaxačních pobytů. Lázně lákají mimo jiné i zachovalými díly nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviče a účinky tamních minerálních pramenů na čele se světoznámou Vincentkou. Tu si můžete z Luhačovic odnést i jako suvenýr v lahvích, nebo v celé škále výrobků, které ji obsahují. Vincentka se prodává i v nosních sprejových aplikátorech a jako koncentrát na výplach dutin, je přidávána do zubních past, pastilek, sirupů, hydratačních krémů.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz
a www.LazneLuhacovice.cz.

0 komentářů u “Dárkové poukazy, peněžní poukazy, nebo zážitkové balíčky z Luhačovic potěší