Dejte o sobě vědět – rychle, efektivně a jednoduše!

Facebook, Twitter, Google+, ale třeba i Youtube, MySpace nebo SoundCloud. Co mají tyto názvy společného? Jsou to sociální sítě, fenomén dnešní doby, které plní úlohu komunitních serverů, na kterých lze sdílet fotografie, videa, ale i propagovat vlastní firmu nebo tvorbu. Původně byly určeny běžným lidem, ale už i velké společnosti dávno odhalily jejich silný potenciál. Mohou přes ně komunikovat se svými zákazníky a získávat nové, propagovat svou značku a zboží či služby, interaktivně sledovat reakce a podobně.
Jestli sami propagujete přes sociální sítě svou firmu či její webové stránky nebo jste začínající muzikant nebo bloger a chcete dát vědět o své tvorbě nebo prostě máte světu co říct, jistě jste už přemýšleli, jak ještě více tuto snahu zefektivnit. K tomu můžete využít nový start-up projekt addmenow.eu. Jak už název napovídá, slouží hlavně k tomu, abyste rychle a jednoduše našli nové fanoušky, popř. followery, kteří vás budou online sledovat, ale také získávat „lajky“, retweety, odběratele, více shlédnutí vašich videí, komentáře a zvýší se i návštěvnost vašich osobních či firemních stránek.
Jak to funguje? Zcela jednoduše. Zaregistrujte se a hned můžete prostřednictvím addmenow.eu sdílet cokoli potřebujete. Každým dnem se rozšiřuje nabídka sociálních sítí a populárních webů na kterých možná máte profil nebo video o kterém chcete dát vědět, od těch již zmiňovaných v úvodu článku přes LinkedIn, StumbleUpon, Reverbnation a další.
Základní funkce jsou zdarma a záleží jen na vaší aktivitě. Pokud nemáte čas, můžete si za drobný poplatek nakoupit „zlatky“, které na webu slouží jako platidlo a můžete se za ně stát VIP členem.
Registrace je nezávazná a není se čeho obávat. Addmenow.eu neobchoduje s vašimi fanoušky, nezveřejňuje vaše tweety a statusy a nikdy vás nebude žádat o heslo k vašim účtům na sociálních sítích.
Takže – zkuste to a dejte o sobě vědět světu!

0 komentářů u “Dejte o sobě vědět – rychle, efektivně a jednoduše!