Diáře 2014 jako praktický dárek – iNETPrint.cz

Opět se pomalu ale jistě blíží podzimní a Vánoční sezóna a s ní také klasické hledání a vybírání dárků pro zákazníky i zaměstnance. Většina firem preferuje praktický dárek, který bude firmu také navíc co nejdéle propagovat. Toto kritérium výborně splňují diáře.

Diáře jsou praktické (ať již denní diáře nebo týdenní diáře) a ten, koho obdarujete, bude mít diář neustále po ruce a jakmile na diář umístíte ražbu s logem či jinou firemní reklamu, budou mít lidé odkaz na vaši firmu před očima celý rok.

Diáře s ražbou za pár minut

V e-shopu iNETPrint.cz najdete více jak 750 diářů od hlavních českých nakladatelů. Díky on-line kalkulátoru obratem získáte cenu diáře včetně ražby a za pár minut máte vše objednáno. Jednoduše a rychle a za 7-8 pracovních dní máte diáře i s ražbou u sebe.

Diáře 2014 výhodně

Diáře 2014 pořídíte výhodně již od 20 kusů a s velkými množstevními slevami ušetříte až desítky procent oproti standardním cenám diářů, které doporučují vydavatelé do maloobchodu.
V on-line katalogu diáře 2014 najdete také produkty, které budou vyhovovat cílově skupině vašich zákazníků – můžete filtrovat nejen podle kalendária (denní diáře, týdenní diáře, týdenní kapesní diáře, měsíční diáře, poznámkové notesy, obrázkové diáře atd.), ale i podle materiálu, barvy, velikosti, počtu jazyků, rozsahu a dalších kritérií.

Ražba diářů – diáře na míru

Diáře můžete mít také skutečně na míru vaší firmě – místo hotových diářů lze vyrobit diáře s vlastním designem, namíchat různé materiály a barvy na desky diáře, vložit různé reklamní prvky (reklamní listy, potištěná záložka, potisk předsádky, zapínání na druck atd.). Jen tak získáte skutečně originální produkt, který nebude mít žádná jiná firma.

Výroba diářů na iNETPrint.cz přináší 2 ON-LINE KONFIGÁTORY, kde si můžete on-line sestavit a namíchat diář z různých materiálů a barev a vybrat řadu doplňkových reklamních prvků. Ihned uvidíte jak bude diáře vypadat a také obratem získáte cenovou kalkulaci pro různá množství pro srovnání, jak cena zajímavě klesá.

Diáře na míru vyrábíme již od 200 kusů.

0 komentářů u “Diáře 2014 jako praktický dárek – iNETPrint.cz