Dílenský nábytek nachází své místo i v bytech

Určitě znáte ty plechové skříně na oblečení, které jste vídali nebo vídáte v šatnách továren, bazénů a dalších budov. Přemýšleli jste, jak by asi vypadaly v bytě zařízeném do urban stylu?

Dílenský nábytek přeci nemusí sloužit pouze pro ukládání nářadí – může se stát plnohodnotnou skříní na oblečení a další věci. Pracovní stoly, známé jako ponky se dají perfektně využít na místo drahých pracovních stolů – mají bytelnou konstrukci a odolný povrch.  K takovému stolu se zase náramně hodí třeba dřevěná pracovní židle na kolečkách. Je pohodlná a hlavně vás nutí ke zdravému sedění.

Dílenské stoly nabízejí obří prostor pro práci

Promyšlená konstrukce, vysoká variabilita řešení a téměř neomezené možnosti kombinování sestav vytvářejí funkční celek, jež se dokáže přizpůsobit většině interiérů a místností.  Často se v nabídkách firem, nabízejících tento typ nábytku dočtete „Profesionální montované dílenské stoly jsou optimálním řešením pro výrobní provozy a servisní pracoviště.“ Tyto stoly se však využívají i v ateliérech a v dalších moderně zařízených místnostech. Tak proč by nemohly být dílenské stoly i ve vašem bytě?

Kovové skříně do ložnice i obýváku

V dílnách a šatnách se nejčastěji používají odolné skříně z plechu, jež jsou velmi stabilní a odolné před poškozením. Navíc jde o levné řešení, které se vyplácí nejen podnikům, ale i domácnostem. Základem je však mít k těmto stylovým věcem přizpůsoben byt.

Pokud jej však máte, nic vám nebrání popustit uzdu své fantazii a nějaké kovové skříně do bytu umístit. Inspiraci přitom můžete hledat právě v loftových bytech – především v Británii, kde ze starých cihlových fabrik vznikly atraktivní prosvětlené byty, kde tento typ nábytku nachází uplatnění poměrně často.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je rejnok. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Dílenský nábytek nachází své místo i v bytech