Diplomka v Praze se SOVA COPY bez stresu

Připravujete se na závěřečný finiš v přípravě diplomky a už takhle jste si zkrátili život o pár dní díky stresu s tím, jak to vše stihnete? Zapoměňte na to. O konečnou fázi výroby diplomky se postará moudrá sova – SOVA COPY.

SOVA COPY je copy centrum sídlící kousek od centra Prahy. Za 4 minuty se dostanete na pobočku od hlavního vlakového nádraží. Tramvají dorazíte na zastávku Lipanská a poté pěšky již cca 20 vteřin a máte vyhráno.

Pro tisk diplomové práce nám postačí PDF soubor s Vaší připravenou prací. S tiskem z PDF Vám můžeme garantovat rozmístění vytištěných stran stejně tak, jak je vidíte na monitoru. Avšak i přesto doporučujeme si PDF soubor zkonrolovat. Na hodnocení Vaší diplomové práce to nebude mít vliv, ale mohli byste být překvapeni, že ne vše je vytištěno tak, jak jste si představovali.

PDF má své záludnosti. Zkontrolujte, zda máte správně vloženy fonty ve vlastnostech dokumentu. Při tisku nesprávně vložený, respektive nahrazený, font se ukáže jako tučnější znak. Zpravidla se toto ukazuje u písmen s diakritikou, která nebyla správně nahrazena. Občas k tomu dochází při exportu do PDF. Pokud odhalíte nedostatky jako informaci, že určitý font byl nahrazen, doporučujeme změnit program, kterým PDF vytváříte.

Také se občas setkáváme, že z grafů a tabulek vypadne pozadí s přechodem. My při tisku tomu nejsme schopni zabránit a ani nejsme schopni to předem zjistit. Podobný úkaz se děje také například při přímém tisku z programu Power Point. Není to však pravidlo. Tyto programy nebyly prvotně vytvořeny pro přípravu grafiky a tak ne vždy správně pracují. Je to stejný úkaz jako mizející grafy v programu Word, které nikdo není schopen diagnostikovat a přesto se dějí. Určitě se Vám někdy stalo, že jste posunuli graf ve Wordu a on svévolně zmizel. Tak přesně takto záhadně zmizí přechodové pozadí při tisku. A bohužel nikdo není schopen tuto záhadu vyřešit. Jediná možnost je zkoušet převody do PDF jiným programem a zkoušet tisknout. Někdy je prostě jednodušší se s tímto jevem smířit.

Jakmile se prokoušeme už společně tiskem diplomové práce, stačí, abyste nám pověděli, jaké desky si přejete a jaký text si na desky přejete natisknout. Poté si již jen na své diplomové práce počkáte v Sova Rest Pointu nebo si přijdete později.

SOVA COPY je specialista na expresní výrobu diplomových, bakalářských a jiných závěrečných prací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Řemesla, služby a jeho autorem je sovacopy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Diplomka v Praze se SOVA COPY bez stresu