Domov pro seniory

Domov pro seniory– Svět pro seniory – Krabčice nabízí seniorům kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Věříme, že si každý zaslouží důstojné stáří v přátelské atmosféře našeho rodinného domu pro Seniory. Kapacita Světa pro seniory je 20 míst a volná místa jsou stále k dispozici. Nahlédněte na webové stránky svetproseniory.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace a kontakty.

Délka ubytování v domově pro seniory:

  • dlouhodobě
  • přechodně (např. doba rekonvalescence po hospitalizaci)

Domov pro seniory – služby

Filozofií našeho domova pro seniory je individuální přístup ke klientům s ohledem na jejich představy a přání. Služby jsou vždy maximálně přizpůsobeny seniorům. Poskytujeme jim komplexní pečovatelské služby 24 hodin a 7 dní v týdnu. Denní program a volnočasové aktivity jsou rovněž přizpůsobovány seniorům, stejně jako rehabilitace a aktivizační činnosti.

Zdravotní péče domova pro seniory

Zdravotní péči ve Světě pro seniory je externě zajišťována zkušenými zdravotními sestrami a fyzioterapeutkami. Plán zdravotní péče je vždy sestavován individuálně s ohledem na zdravotní stav klienta. Zdravotní stav je pravidelně kontrolován, vyhodnocován a přizpůsobován seniorů. Zdravotní péči v našem domově pro seniory zaštiťuje KDP NADĚJE s.r.o.

Jak najdete náš domov pro seniory?

Svět pro seniory – domov pro seniory – najdete v okrese Litoměřic, přibližně 4 km od Roudnice nad Labem. Podrobnou mapku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách svetproseniory.cz. Dominantou okolí je hora Říp s nádhernou okolní přírodou, jež přímo vybízí k výletům a volnočasovým aktivitám. Přijeďte se kdykoliv podívat do našeho domova pro seniory! Ve Světě pro seniory se na Vás těšíme.

0 komentářů u “Domov pro seniory