Doplňky stravy Nomaad na Frodex.cz

Doplňky stravy Nomaad na Frodex.cz

Na frodex.cz jsme zařadili doplňky stravy pro zvířata značky Nomaad od českého výrobce, kterého chceme nyní také představit.

VITAR je tradiční česká rodinná firma založená roku 1990, je největším výrobcem a dodavatelem doplňků stravy do obchodních řetězců v České republice a na Slovensku.

Produkty pod značkami Vitar, Energit, Revital, MaxiVita, Capri-Sonne a Nomaad jednoduchým, pohodlným a ekonomickým způsobem přispívají k naplnění trendů zdravého životního stylu, prevence nemocí a podpoře zdraví.

Jejich filozofie: „My vyvíjíme a vyrábíme. Veškerý vývoj a výroba probíhá ve VITARu v České republice. Nedovážíme z Číny ani z Kanady. Jsme česká firma. Máme 25 let zkušeností, naše výroba splňuje nejpřísnější světové normy. Naše nutriční přípravky patří svým složením mezi nejkvalitnější na světě. Vyvážíme je na všechny kontinety kromě Antarktidy.“

 
Vlajkovou lodí firmy je sirup NOMAAD ARTIVIT

Sirup Nomaad Artivit Sirup obsahuje komplex látek důležitých pro kloubní výživu.

Forma sirupu umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Psi i kočky jej velmi dobře snáší.

 

Obsažené látky tvoří pět základních mechanismů účinku:

 

  1. Výživa kloubu a kloubního pouzdra (glukosamin sulfát 2KCl a chondroitin sulfát)
  2. Protizánětlivé působení (MSM – methylsulfonylmethan)
  3. Lubrikace (promazávání) kloubu a kloubního pouzdra (kyselina hyaluronová)
  4. Obnovuje poškozenou chrupavku (hydrolyzovaný kolagen)
  5. Tlumení bolesti (boswelia serrata)

 

 

Doporučené dávkování:

Malá a střední plemena psů do 20kg            5ml/denně.

Střední a velká plemena psů 20-40kg          10 ml/denně.

Velká a obří plemena psů nad 40-60kg        15 ml/denně.

 

Obecně platí 5 ml na 20kg tělesné hmotnosti Dávkování pro kočky: 5ml – rozdělených ve třech dávkách denně.

Odměrka je součástí balení.

 

Kdy podávat preventivně:

Starší psi a kočky od 4-5 roku věku, dále vždy u velkých a těžkých plemen psů, při pravidelném fyzickém výkonu (canicross, agility atd.) u rychle rostoucích štěňat a v případech obezity (zvířete). Podávejte v tříměsíčních kúrách s měsíčními přestávkami.

 

Kdy podávat terapeuticky:

Vždy po chirurgických ortopedických operacích, diagnostikované dysplazii kloubů, osteoartritidě atd. Při bolestivých projevech pohybového aparátu. Podávejte trvale.

PROČ SIRUP, PROČ PRÁŠEK?

Vitar nepoužívá formu tablet. Většina preparátů se užívá dlouhodobě a je těžké každý den přesvědčovat psa nebo kočku, že tableta je veliká dobrota. Proto vitar používá formu sirupu nebo práškové směsi, kterou jednoduše přidáte k běžné stravě svého zvířete.

Další důležitou hodnotou je velikost balení- výrobky se vždy vyrábí v několika velikostech, abyste měli možnost výběru vhodného balení, podle toho, jak velké je vaše zvíře. Pro malé psy a kočky jsou určena 70-80 gramová balení, pro obří plemena psů a například také koně můžet volit  600-800 gramové varianty. Stejně tak sirupy se vyrábí ve variantách 200 a 500 ml.

Vyzkoušejte české výrobky Nomaad, nakupte na frodex.cz!

0 komentářů u “Doplňky stravy Nomaad na Frodex.cz