Dopřejte si redukční a wellness pobyty v lázních Bardějov a Luhačovice

Obáváte se, že s přicházející zimou a vrstvami oblečení vás obalí tukové polštářky? Vyhněte se tomu a zkuste redukční pobyt v lázních, který organizují Bardějovské lázně, a. s., či speciálně jen pro ženy Lázně Luhačovice, a. s. Redukční pobyt zaměřený na léčbu obezity v Bardějovských lázních zahrnuje kromě ubytování na dva týdny i plnou penzi s racionální stravou, 8 přednášek lékaře, asistenta výživy, rehabilitačního pracovníka a zdravotní sestry, nebo 2-krát poradenství u psychologa. Pobyt Wellness pro aktivní ženy, pod vedením profesionálního trenéra, v Luhačovických lázních trvá 7 nocí, které jsou v ceně pobytu spolu s plnou penzí. Wellness balíček také obsahuje například jednu přírodní uhličitou koupel, klasickou částečnou masáž, Spa rituál obličeje, volný vstup do wellness i fitness centra, ale i nočního klubu.

„Pokud se rozhodnete pro pobyt v Bardějovských lázních, čeká vás také vstupní a výstupní lékařské vyšetření, EKG vyšetření, pravidelné měření krevního tlaku, pulsu, obvodu pasu, vážení, odběry – tukový metabolismus, či USB abdomeru, Fibroscan. V roce 2014 jsou ještě dva termíny nástupu a to 12. 10. – 25. 10. a 9. 11. – 22. 11. Při příchodu každý klient obdrží brožuru s důležitými informacemi ,,Začínáme hubnout“. Pobyt se uskuteční pouze za předpokladu přihlášení minimálně 5 klientů. V ceně pobytu Bardějovské lázně nabízejí různé procedury, jakými jsou 8-krát fitness, 5 klasických masáží a 5 přístrojových lymfodrenáží, tři 2 hodinové vstupy do Wellness Spa. Klienti absolvují i 5-krát skupinový tělocvik, 5 minerálních lázní a 10-krát se vyberou na Nordic Walking, chůzi s holemi,“ říká ekonomicko-obchodní ředitelka Bardějovských lázní, a. s., Ing. Tamara Šatanková.

Klienti, kteří se zúčastní redukčního pobytu v jedněch z nejoblíbenějších slovenských lázních – Bardějovských, se mohou těšit na krásné, tiché prostředí obklopené lesy, čistý vzduch a relax. Vychutnat si mohou i nejsilněji mineralizovaný pramen na Slovensku, Herkules, ale i další minerální pitné prameny. Navštívit se vyplatí i Muzeum lidové architektury – Skanzen, který je nejstarším zařízením svého druhu na Slovensku. Je zde rozmístěno 24 expozičních objektů prezentujících lidovou kulturu a stavitelství slovenského a rusínského obyvatelstva, žijícího v regionu horního Šariše a severního Zemplína. Skanzen byl zpřístupněn v roce 1965 a objekty pocházejí z 19. a 20. století.

Ženy, které si vyberou Wellness pobyt v Lázních Luhačovice, si kromě již zmíněného wellness balíčku užijí i slavnostní večeři ve Francouzské restauraci, wellness koupel s přísadou vonné esence, 25 minutovou masáž dle vlastního výběru a přístrojovou anticelulitidní masáž. „Absolvují také konzultaci s lékařem, diagnostiku zdravotního stavu, vyšetření ,,InBody“ s individuální konzultací pohybového plánu s trenérem a pohybový program. Půjčení županu a WiFi připojení na pokoji mají zdarma. Nejbližší termíny pobytů jsou 19. 10. – 26. 10. a 9. 11. – 16. 11. 2014. Po celou dobu pobytu se o ženy postará profesionální trenér, se kterým absolvují 15-krát pohybovou aktivitu, ať už outdoorovou – například cyklistiku, nordic walking, GeoCashing, nebo indoorovou – bosu, cardio step, pilates či aqua aerobik. Zúčastní se i tří přednášek o zdravém životním stylu a denně si mohou užít neomezený vstup do bazénu a fitness centra,“ poznamenal Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

Během pobytu v Lázních Luhačovice si mohou ženy vychutnat i tematické prohlídky lázní, či procházky s výkladem o minerálních pramenech a léčebných účincích, nebo o lázeňské léčbě a metodách léčby nyní i v minulosti. Na své si přijdou i ty, které zajímá architektura, jelikož si zde mohou prohlédnout díla nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Aktivní ženy si zase mohou půjčit kola a jet na výlet po vyznačených trasách v okolí Luhačovic a Bílých Karpat, či využít běžecké tratě.

Více informací naleznete na stránkách www.kupele-bj.sk, www.LazneLuhacovice.cz, www.HotelAlexandria.cz.

 

 

0 komentářů u “Dopřejte si redukční a wellness pobyty v lázních Bardějov a Luhačovice