Dovolená nebo víkend na chatě v Labaika Harrachově.

Vaši příjemnou dovolenou nebo jen víkend můžete strávit v chatě v Krkonoších v jednom z nekrásnějších míst v Harrachově. Chata Labaika se nachází nad Anenským údolím, v lese, ale zároveň v blízkosti centra ( cca 350 – 400m). Zde Vám nabízíme ubytování ve dvou až tří lůžkových pokojích.

Chata je obklopena lesním porostem, v létě je možné využít venkovní terasu s ohništěm a posezením. V zimě od chalupy vedou běžkařské trasy, nedaleko (cca 350m) je několik lyžařských vleků včetně lanovky na Čertovu horu. Krátkou procházkou se dostanete k Janově studánce, k bobové dráze, nebo můžete navštívit pivní lázně, místní pivovar a sklářské muzeum.

K dispozici je Vám také společenská místnost s krbem a TV, vybavená kuchyň s jídelnou, šatna se sušákem na obuv a lyžárna. Kapacita chaty je 19 lůžek.

V zimě si u chaty užijete spoustu zimních radovánek, lesní cestou se dostanete k lyžařským vlekům, k lanovce na Čertovu horu a běžky můžete nazout přímo u chaty.

V létě hned u chaty můžete sbírat houby a borůvky. Krátkou procházkou se dostanete k bobové dráze a do centra Harrachova, kde jsou příjemné restaurace, několik obchodů a informační centrum.

V létě i v zimě je v Harrachově spousta zábavy. Navštívit můžete sklářské muzeum, pivovar a další zajímavosti. Vlakem nebo pěšky se můžete vydat do Polska a turistických cílů je v okolí Harrachova nespočet.

 

0 komentářů u “Dovolená nebo víkend na chatě v Labaika Harrachově.