Dovolená v Chorvatsku levně a pro každého

Pro mnoho lidí je Chorvatsko první destinací pro letní dovolenou u moře. Jelikož se jedná o jednu z levnějších destinací, je velmi vhodná pro rodiny s dětmi apod. Velkou výhodou Chorvatska je blízkost a snadná dostupnost. Cesta do Chorvatska trvá jen několik hodin a díky mnoha novým dálničním úsekům je cesta velmi pohodlná. Navíc v loňském roce byl otevřen nový tunel u Makarské riviéry, který opět zkrátil cestu do Chorvatska přibližně o 1 hodinu.

Levné apartmány u moře

Díky tomu, že je v Chorvatsku více jak 20 000 tisíc ubytovacích jednotek (apartmánů), je možné rezervovat velmi levné apartmány. Cena takovýchto apartmánů se pohybuje okolo 8-10 Euro/osoba/noc a to i v hlavní sezóně. Mimo sezónu není problém najít levné apartmány za cenu okolo 5 Euro/osoba/noc. Navíc mnoho rezervačních systémů nabízí nejrůznější slevy za brzkou rezervaci, last minute nabídky apod.

Chorvatsko – skvělá dovolená pro studenty

Chorvatsko může být skvělým místem pro letní dovolenou pro studenty. Jak je známo, studenti mají často hluboko do kapsy a proto hledají levnou dovolenou. Chorvatsko tak může vyhovovat jejich nárokům. Navíc se v Chorvatsku nachází mnoho přírodních krás a zajímavostí. Například na Istrii vyrůstá mnoho nových cyklotras, které lze využít pro aktivní dovolenou.

0 komentářů u “Dovolená v Chorvatsku levně a pro každého