Dům pro seniory

Mnoho seniorů si říká, že by chtěli prožít důstojné a klidné stáří. Většinou je ale stáří plné osamělosti, ochuzené o zážitky a aktivity. To je však možné změnit! I stáří může být naplněné činnostmi a zážitky, jež dělají člověka člověkem. Dům pro seniory – Svět pro seniory – je toho pravým příkladem. Nabízíme seniorům kompletní speciální péči, která je založena na osobním přístupu a vyplněných přání klientů.

Jaký je náš domov pro seniory?
Svět pro seniory přistupuje ke všem klientům individuálně a všemi prostředky se snaží o vytvoření rodinného prostředí. Naplánované činnosti pro každý den jsou v našem domě pro seniory upravovány dle potřeb a tužeb klientů. Pro seniory jsou pravidelně připravovány volnočasové aktivity, které jsou založené na odpočinkových i aktivnějších zážitcích. Svět pro seniory poskytuje klientům zdravotní a pečovatelské služby té nejvyšší kvality. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit.

Kde najdete náš dům pro seniory?
Dům pro seniory – Svět pro seniory – leží v obci Krabčice nedaleko Roudnice nad Labem. Pro klienty je zde dům s možností kapacity až 20 osob. Poskytujeme ubytování se službami na dlouhodobou i kratší dobu, vše záleží na přání klientů. Pokud Vás zaujaly služby našeho domova pro seniory a zajímají Vás podmínky pro vstup, nahlédněte na naše internetové stránky svetproseniory.cz. Zde naleznete veškeré potřebné informace o domě pro seniory.

Neváhejte a kdykoli nás dům pro seniory navštivte!

0 komentářů u “Dům pro seniory