Dům pro seniory

Často slýcháváme, že by člověk chtěl prožít klidné a důstojné stáří. V mnoha případech je však takové staří plné osamělosti, bez špetky zábavy a aktivit. Také byste chtěli tento přístup změnit? I stáří totiž může být plné aktivních a pestrých činností, které dělají člověka člověkem! Svět pro seniory – Dům pro seniory – je toho důkazem! Nabízíme svým klientům speciální péči založenou na individuálním přístupu a respektování přání a potřeb klientů.

Jaká je filozofie našeho domu pro seniory?
Svět pro seniory zajišťuje seniorům komplexní péči v téměř domácím prostředí rodinného domu. Denní program a aktivity jsou v našem domově pro seniory vždy přizpůsobovány aktuálním potřebám a přáním klientům. Pro seniory jsou pravidelně připravovány volnočasové aktivity, zaměřující se především na relaxační a pohybové programy. Dům pro seniory – Svět pro seniory – zajišťuje klientům pečovatelské služby a zdravotní péči na té nejvyšší úrovni.

Kde se nachází náš dům pro seniory?
Náš dům pro seniory najdete v obci Krabčice nedaleko Roudnice nad Labem. Svět pro seniory má k dispozici dům s kapacitou až 20 osob. Ubytování a služby je u nás možné domluvit jak dlouhodobě, tak přechodně. Zajímají Vás podmínky přijetí do našeho domu seniorů? Podívejte se na naše webové stránky svetproseniory.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace a kontakty.

Ve Světě pro seniory nás také můžete kdykoliv navštívit!

0 komentářů u “Dům pro seniory