Ekologie a elektrokola

 

Proč elektrokola? V dnešní době dvacátého prvního století v době znečištění měst, v době globálního oteplování, je potřeba aby každý člověk kterého pohltila civilizace, přispěl troškou do celkového zlepšení našeho už tak znečištěného světa. Jednou s největších znečistitelů naší modré planety  je jistě to, že se člověk musí neustále někam přemisťovat, prostě dnešní doba je nastavená tak že skoro každý někam jezdí. A technika kterou k tomu lidé používají vypouští do ovzduší jedovaté plyny v podobě .. oxid dusný, oxid dusičitý, oxid uhelnatý, prachové částice, benzen, formaldehyd, benzopyren, a tak dále. Pravda je že dnešní spalovací motory čistotě ovzduší jistě nepřidají.

 

Co jezdit ekologicky?

Doba dnes již pokročila a mnoho výrobců se snaží vyvíjet hybridní nebo plně elektrické vozidla. Cena těchto výrobků je ale ještě stále velice drahá a tak lidé kupují stále automobily na spalovací motor. Ale co si opravdu může dovolit skoro každý produktivní člověk je kolo na elektriku, neboli elektrokolo. Je pravda že na takovém kole se asi nikdo na dovolenou do Chorvatska nevydá, ale důvod k tomu aby elektrické kolo používal v případě dopravy do práce není. A věřte že se to vyplatí nejen ekologicky, ale i ekonomicky.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je 7485. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Ekologie a elektrokola