Frodex.cz – specialista na krmiva a chovatelské potřeby

Frodex.cz – specialista na krmiva a chovatelské potřeby

E-shop Frodex specializující se na prodej krmiv, granulí a chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptactvo, akvaristiku, teraristiku i koně vznikl v roce 2010.

Možná jste se pozastavili nad ne příliš kynologickým názvem e-shopu. Skutečnost je ale jiná. FRODEX je ryze „kynologické“ jméno, protože vzniklo spojením prvních slabik jmen našich dvou psů –  FROdo (hovawart) a DEXter (border colie). 

Výživa zvířat byla původně mým studijním oborem, a protože se během chovu všech možných druhů domácích mazlíků – drobnými hlodavci počínaje a kočkami a psy konče stala i mým hobby, dále jsem si tyto znalosti prohluboval a nakonec mě to přivedlo  k založení firmy se zaměřením na prodej krmiv a chovatelských potřeb. Cílem je nabídnout vám široký sortiment kvalitního zboží za přijatelné ceny, rychlý a kompletní servis. Ke každému výrobku, především ke krmivům, chceme poskytnout co největší množství informací, důležitých pro rozhodování při nákupu. Správná výživa je totiž jeden z nejdůležitějších faktorů pro zajištění zdraví a dlouhověkosti vašeho zvířete. V sekci krmiva, granule (kam samozřejmě patří i doplňky stravy, pamlsky, vitamíny a léčiva) u každé skupiny zvířat najdete dostatečnou nabídku kvalitních suchých nebo mokrých krmiv v ekonomické, prémiové, super prémiové nebo holistické kategorii, záleží jen na Vás, které z nich si vyberete. A pokud jste začínající chovatelé, neváhejte se na nás v případě pochybností obrátit s žádostí o radu, jsme tu pro vás!

Širokou nabídku zboží najdete i v chovatelských potřebách- je zde kosmetika, hračky pro všechny skupiny zvířat, pelíšky, obojky a postroje pro psy, kočky i hlodavce. Potřebné jsou jistě i klece a podestýlky pro malá zvířata i ptactvo.

Zboží průběžně doplňujeme a aktualizujeme tak, aby, jste byli maximálně spokojeni a vítáme také Vaše připomínky a náměty ke zkvalitnění našich služeb i doplnění sortimentu.   

Navštivte tedy Frodex.cz!

0 komentářů u “Frodex.cz – specialista na krmiva a chovatelské potřeby