Frodex představuje výrobce krmiv Eminent

Frodex představuje výrobce krmiv Eminent

 

 

Protože nejen dovozovými krmivy jsou naše zvířata živa, rádi bychom Vám představili i české výrobce, které také najdete na Frodex.cz. Tentokráte to bude společnost Tekro, která působí na českém trhu od roku 1991. Specializuje se na výrobu a poradenství v oblasti výživy domácích a hospodářských zvířat.

Patří mezi přední výrobce a dodavatele krmiv a veterinárních léčiv pro hospodářská zvířata nejen v České republice, ale také v zahraničí. Dlouholetou praxi a vynikající zkušenosti v oblasti výživy zvířat využívá také při výrobě krmiv pro psy a kočky. Samozřejmostí je striktní výběr dodavatelů surovin, zvládnutí celého procesu výroby a pečlivá vstupní a výstupní kontrola. K dispozici je i vlastní akreditovaná laboratoř, kde se kontroluje kvalita dodávaných a používaných surovin.

Tým zaměstnanců tvoří nejen odborníci v oblasti výživy zvířat, ale také zkušení veterinární lékaři. Jejich motto je: „Prioritou je vytvářet kvalitnější život pro Vaše zvířata a veškeré úsilí soustředíme na zajištění jejich zdraví a vynikající kondice.“

Krmiva pro psy a kočky Tekro distribuuje a prodává nejen v České a Slovenské republice, ale také v zahraničí např. v Německu, Rakousku, Francii, Polsku, Bulharsku, Rusku, na Ukrajině, v Lotyšsku, Litvě, Řecku, Kazachstánu a dalších zemích.

Produkce plně odpovídá certifikátům jakosti ISO 14001 a ISF.

 • suroviny pouze od pečlivě prověřených dodavatelů
 • vysoká kvalita vstupních surovin – testování ve vlastní akreditované laboratoři
 • výroba krmiv plně odpovídá mezinárodním certifikátům jakosti ISO 14001 a IFS
 • kompletní, živinově vyvážená krmiva té nejvyšší kvality
 • receptury vytváří odborníci s dlouholetou zkušeností v oboru výživy psů a koček – součástí našeho týmu je také řada veterinářů

  HIGH PREMIUM krmiva Eminent se vyznačují vysokou stravitelností, kterou zajišťují:

   

 • FMP systém
 • hydrolyzovaná drůbeží játra
 • až 85 % proteinů živočišného původu

  FMP SYSTÉM

  Probiotické kultury spolu s MOS a FOS zajišťují optimální trávení a s dalšími vybranými přídavky podporují vynikající kondici vašeho psa.

  FOS (fruktooligosacharidy), MOS (mannanoligosacharidy), probiotika (Enterococcus faecium):

 • ochrana střev před průjmovými onemocněními
 • posílení imunitního systému – rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá a zdravá srst
 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí

  HYDROLYZOVANÁ DRŮBEŽÍ JÁTRA

  Jedná se o velmi lehce stravitelnou bílkovinu, která nevyvolává alergické reakce.

  PROTEINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

  Protein (bílkovina) je důležitou stavební jednotkou všech organismů a pro výživu je nepostradatelný. Bílkoviny jsou rostlinného a živočišného původu. Pes i kočka jsou od přírody masožravci a jejich trávicí soustava vyžaduje bílkoviny právě původu živočišného. Jejich stravitelnost je až 90 % – na rozdíl od rostlinných bílkovin.

  Krmiva pro psy a kočky Eminent jsou dobrou volbou za rozumnou cenu, i proto je najdete na Frodex.cz, projděte si naši nabídku a třeba se pro některou variantu rozhodnete i vy.

0 komentářů u “Frodex představuje výrobce krmiv Eminent