FRODEX zahájil prodej krmiva Barking heads

FRODEX zahájil prodej krmiva Barking heads

 

Superprémiovou značku krmiva Barking heads vyrábí mladá anglická nezávislá firma Pet Food. Slogan firmy: „seriózní značka s veselou tváří“ , „ receptura musí být přehledná, průhledná, praktická, přírodní, ultra-prémiová“.Majitelé jsou horliví propagátoři a účastníci Kampaně za opravdové psí krmení (Campaign for Real Petfood ).

Barking heads je značka, která je v tuto chvíli kvalitativně i kvantitativně nejblíže tradičnímu britskému způsobu výživy psů a byla také oceněna cenami – Pet Supplier a PATS Award 2010/2011

Receptura krmiv vyniká optimálním poměrem hladiny bílkovin a tuků. Vynikající je také absolutní obsah i vzájemný poměr omega kyselin, kterého dosahují konkurenční značky jen u svých rybích receptur. Konvenční hladiny minerálů, stopových prvků včetně jejich chelátových forem, vlákniny. Optimální je i obsah masa. Z evropských značek bezkonkurenčně nejlépe masem dotovaná jehněčí receptura. Receptura z lososa pak patrně celosvětově, navíc obě v jedno druhové formě (bez kombinace s kuřecím). Kombinace sušeného a čerstvého masa ve všech recepturách.

Barking heads obsahují pouze kvalitní tuky kuřecí, rybí. Je zde také zcela unikátní šance jak svému psovi dopřát skopový tuk. Pro optimalizaci spektra omega kyselin je v některých recepturách doplňkové množství řepkového či slunečnicového oleje. Ze všech receptur byly vyloučeny pro psy nevhodné obilniny pšenice a kukuřice, naopak byly do receptury zařazeny hodnotné ovesné vločky, které se v krmivech objevují poměrně vzácně. Také zpestřující dochucovadla a doplňky jako je mrkev, rajčata, mořské řasy, prebiotika. Glukosamin, chondroitin a MSM ve všech recepturách v dotaci čtyřnásobně převyšující obvyklé hladiny u srovnatelných krmiv.

Krmiva pro psy obsahují  9 receptur, rozdělených především podle druhu masa. Většina receptur jedno druhová, tedy vhodná jako monoproteinová dieta pro zvířata s předchozí stravou vyvolanými alergickými obtížemi. Značka vhodně rozlišuje receptury Light a Senior, stejně jako Puppy, Puppy Large Breed a Adult Large Breed.

Krmiva Barking heads jsou předními odborníky hodnocena jako nejférovější evropské krmivo jak po stránce nutriční, tak bezpečnosti a důvěryhodnosti a proto jsme je zařadili do portfolia na frodex.cz. Výrobce se drží osvědčených tradic britských chovatelů, s puntičkářskou důsledností vyloučil z receptur krmiváři jinak běžně používané, pro zdraví psa sporné suroviny a suroviny diskutované jako škodlivé – menadion, hydrogenfosforečnan vápenatý, sůl. Také tento fakt ostatně zapadá do celého konceptu filozofie krmiva.

Pokud tedy chcete vašemu zvířeti dopřát kvalitní stravu, vyberte si na frodex.cz krmivo značky Barking heads!

0 komentářů u “FRODEX zahájil prodej krmiva Barking heads