Gastroservis 24 Zlín

Ať už potřebujete rychle a kvalitně opravit zařízení ve své kuchyni a nebo si naplánovat prohlídku a údržbu technologie, vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit. Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou pro Vás zárukou rychlé a dobře odvedené práce.
Firma Gastroprima a služba Gastroservis24 neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.
Zajištění a provedení oprav a servis Vašeho gastronomického zařízení patří k prioritám činnosti firmy Gastroservis 24. Uvědomujeme si důležitost jednotlivých zařízení v gastronomickém provozu a jejich velkou vytíženost a proto jsou naše servisní zásahy neodkladné a rychlé. Ve spolupráci s dovozci zařízení do České republiky zajistíme co nejvčasnější výměnu případného náhradního dílu a opětovné uvedení zařízení do provozu. Při každém servisním zásahu a opravě je vždy zařízení prohlédnuto a zákazníkovi sděleno v jakém se nachází technickém stavu. Na základě této prohlídky se zákazník může rozhodnout jaké případné další opravy a nebo seřízení či nastavení se mají provést, aby se eliminovaly další případné závady. Naše doporučení vycházejí z dlouholetých zkušeností z provozování a oprav technologií gastro a velkokuchyní.
Každý gastronomický provoz, od nejmenšího stánku rychlého občerstvení až po velké kuchyně a vývařovny ve školách a nemocnicích, je odkázán na bezvadbě fungující technologické zařízení pro přípravu, zpracování, výrobu a výdej jídel. Bez těchto strojů a zařízení je dnešní příprava jídel prakticky nemyslitelná. Aby toto zařízení co nejdéle a nejlépe plnilo svůj účel je potřeba věnovat mu péči, která k takovému stroji náleží. Často se v provozu stává, že změnou personálu, nebo prostě časem obsluha opomíná tuto péči zařízení věnovat, čímž se zvyšuje pravděpodobnost nenadálé závady.

Firma Gastroservis 24 Vám nabízí pravidelné, nebo mimořádné prohlídky Vašeho zařízení spojené s jejich údržbou a opravami, které se na zařízení vyskytují. Odvápnění topných těles např. myček a nebo konvektomatů předejde mnohem závažnější závadě, která může Vaše nepostradatelné zařízení vyřadit na několik dní. Seřízením dávkovačů a termostatů ušetříte za často zbytečně vyhozené peníze díky vysoké spotřebě mycích prostředků. Kontrolou izolací, konektorů a izolačního stavu můžete předejít vážné závadě, zkratu na zařízení, nebo vyhoření vnitřní elektroinstalace zařízení.
Nepodceňujte pravidelnou údržbu, to že zařízení zvenku vypadá čistě ještě neznamená, že je tomu tak i uvnitř.

Příspěvek byl publikován v rubrice Řemesla, služby a jeho autorem je gastroservis24. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Gastroservis 24 Zlín