Granule Clinivet v e-shopu Frodex

Granule Clinivet v e-shopu Frodex

Jako jeden z prvních v České republice zařadil e-shop Frodex http://www.frodex.cz/  do svého portfolia superprémiové krmivo pro psy a kočky Clinivet vyráběné v Irsku.

Krmivo Clinivet bylo vědecky vyvinuto týmem zkušených veterinářů a odborníků na výživu tak, aby obsahovalo přesné množství energie a výživných látek v závislosti na věku, váze, velikosti, životním stylu a speciálních potřebách vašeho psa. To je důvod, proč majitelé psů, špičkoví chovatelé a veterinární lékaři doporučují Clinivet jako krmivo vrcholné kvality, které výrazně pozitivně ovlivní zdraví a celkovou kondici vašeho psa.

Clinivet obsahuje přísady pouze té nejvyšší jakosti. Bílkovina je získaná z kuřat špičkové kvality a z nejjemnějších sleďů se správným vyváženým poměrem mezi esenciálními mastnými kyselinami Omega 3, Omega 6, což napomáhá ke zdravé kůži a srsti. Optimální poměr karbohydrátů, vitamínů a minerálů znamená, že nemusíte do jídelníčku vašeho psa přidávat žádné potravinové doplňky. Přídavek v Irsku vypěstovaného ovsa poskytuje navíc kvalitní zdroj vlákniny pro lepší trávení a jiskřivější a zářivější oči a srst vašeho psa.

Granule Clinivet jsou přírodní- neobsahují glutein, hovězí, jehněčí ani sójové produkty. Naopak mají přídavek glukosaminu, chondroitinu sulfátu a MSM pro dobrý stav kloubů a chrupavek. Krmivo je také obohaceno vitamínem C, betakaroténem a selenem z kvasnic pro podporu imunitního systému. Pro zdravé prostředí ve střevech je doplněno o frukto-oligosacharidy (FOS). Vyvážený poměr Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin je garancí lesklé srsti a zdravé kůže. V neposlední řadě je zde vynikající chuť granulí Clinivet, které jsou přirozeně stabilizovány tokoferoly a rozmarýnem.

Nutriční potřeby vaší kočky se mění po celou dobu jejich života. Krmivo pro kočky Clinivet Cat pokrývá tři hlavní fáze života kočky- stadium vývoje=granule Clinivet kitten, dospělost= Clinivet adult cat a stáří= Clinivet senior cat, takže je snadné rozlišit, které krmivo používat a co obsahuje. Stejně tak jako v případě potřeby změny životosprávy- řízení tělesné hmotnosti, pro kterou je určeno krmivo Light cat.. Ať už je Vaše kočka v kterémkoliv stadiu životní fáze nebo potřebuje úpravu životosprávy,CLINIVET je vždy vhodný- prostě nejlepší krmivo pro kočky.

Navštivte tedy http://www.frodex.cz/ a nakupte!

0 komentářů u “Granule Clinivet v e-shopu Frodex