Immunovet na Frodex.cz

Immunovet na Frodex.cz

 

Na frodex.cz jsme nově zařadili doplňkové krmivo- imunostimulat se širokým spektrem účinku Immunovet.

CO JE IMMUNOVET? 100% přírodní imunostimulant má velmi široké spektrum účinku je osvědčený v praxi veterinárními lékaři i chovateli

Immunovet je víc než pouze doplňkové krmivo pro posílení imunity. Jedná se o unikátní doplněk stravy vyrobený z biotechnologicky transformovaných pšeničních klíčků (Triticum vulgare). Účinnou látkou je směs bioaktivních látek, které vznikají při přísně kontrolovaném biotechnologickém procesu, speciální fermentací pšeničných klíčků specifického kmene Saccharomyces cerevisiae. Immunovet je směs frakcí vyrobených pomocí tohoto složitého procesu. Immunovet je produktem moderní biotechnologie. Směrodatnou surovinou jsou jádra pšenice, která obsahují většinu bioaktivních molekul z celého zrna. Během výrobního procesu z této vysoce hodnotné suroviny vzniká zcela nová látka. Jak výrobní proces, tak i produkt jsou šetrné k životnímu prostředí, všechny substance jsou přírodní.

PROČ JE IMMUNOVET TAK ÚČINNÝ? Je zdravý – Immunovet je pozoruhodně účinný výživový doplněk rostlinného původu, podporuje gastrointestinální trakt přirozenou cestou, chrání střevní klky a stabilizuje střevní mikroflóru.

Je přírodní- Immunovet je čistý, zcela přírodní produkt. Všechny aktivní složky jsou 100% přírodní, bez jakýchkoli umělých přísad. Immunovet představuje jako doplněk zdraví prospěšnou složku v krmivu bez  reziduí v těle zvířete

Je standardizovaný – Immunovet má typický chromatogram vyšetřitelný vysokotlakovou kapalinovou chromatografii (HPLC), která je vhodná pro jeho identifikaci. Kromě toho je normalizován na 2,6 – dimethoxy – p- benzochinonu , který je sledovatelný analytickými metodami.

Zajištění kvality – Výrobní závod funguje pod systémem HACCP a má certifikaci ISO 9001:2008 a GMP. Suroviny a celý výrobní proces je pod přísnou kontrolou kvality, používaný kmen kvasinek pochází z kmenové sbírky Pasteurova ústavu v Paříži. Díky přísné kontrole a manipulaci výrobce zaručuje, že každá šarže je standardní a účinná, splňující příslušné požadavky na čistotu.

Je netoxický – Podle toxikologických studií je Immunovet považován za netoxický i při extrémním předávkování (2500 mg/kg tělesné hmotnosti), a nenaruší fyziologickou rovnováhu zvířat. Immunovet je mísitelný s ostatními doplňkovými látkami.

JEHO POUŽITÍ U NEMOCNÝCH ZVÍŘAT:

Pro výrazné posílení imunity. Při kožních onemocněních – dermatitidy, ekzémy, včetně závažných forem (napomáhá znovuosrstění). Při svědivosti – lízání – změněných oblastí, jak u autoimunitních, tak i u onemocnění doprovázených pruritem; pooperačních ran. Účinný při průjmových onemocněních. Snižuje počet respiračních onemocnění. Při nákazových a zánětlivých onemocněních. Při nádorových onemocněních. Zkracuje dobu rekonvalescence po operacích (zejména v dutině břišní a na kostech)

POUŽITÍ U ZDRAVÝCH ZVÍŘAT:

Zvyšuje celulární buněčnou odezvu po vakcinaci. Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva. Udržuje zdraví a vitalitu. Podporuje apetit. Pozitivní přínos v oblasti reprodukce. Zlepšuje vitalitu a lesk srsti. U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí. Zmírňuje dopad stresových situací.

 

Tento přírodní doplněk můžete zakoupit nyní na frodex.cz!

0 komentářů u “Immunovet na Frodex.cz