Interiérové dveře Lignis

Společnost Lignis je českým výrobcem interiérových dveří z Jižní Moravy s více než 60 stálými zaměstnanci. Společnost vznikla v roce 1990 a v současnosti krom výrobního závodu v Lískovci u Koryčan provozuje vzorkové prodejny v Praze, v Brně a v Otrokovicích.

Během několika let od zahájení své činnosti se společnost Lignis počala specializovat na výrobu interiérových dveří a zárubní. V této oblasti také dosáhla díky neustálé inovaci vysoké technické úrovně a to jak v kvalitě provedení, tak v samotném technickém řešení veškerých nabízených dveřních systémů. Díky tomu teď může nabídnou dveře s vysokou zvukovou neprůzvučností (až 51db), nebo také od roku 2007 ocelové či hliníkové dveře.

Vedle běžných dveří nechybí v portfoliu společnosti bezpečnostní dveře, protipožární dveře, nebo akustické dveře s vysokou neprůzvučností. Zákazník má na výběr z 21 modelových řad dveří, přičemž si dále může zvolit barvu a materiál povrchu (dýha, lamino, RAL), styl kování a vybere si také z 12 druhů čirých i matných skel.

Interiérové dveře Lignis jsou především díky moderním technologiím výroby, vysoké odbornosti pracovníků, kvalitě použitých materiálů a neustálé inovaci nejlepším řešením pro vaši domácnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je pmik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Interiérové dveře Lignis