Jak dopřát dětem dostatek minerálů? Zkuste zalít sirup minerálkou!

Většina z nás si pod pojmem sirup představí z dětství tak známou „vodu se šťávou“. Ono to tak sice je, ale zkusili jste místo vody z kohoutku zalít sirup minerálkou? Není pak třeba si lámat hlavu s tím, jak dostat do dětí dostatek prospěšných minerálů, protože sirup s minerálkou vypijí s radostí.

Jaký sirup zvolit bývá většinou výsledkem kompromisu mezi peněženkou a mlsným dětským jazýčkem. V dnešní době jsou regály plné různých příchutí. Když už ale chceme míchat s minerálkou, co se podívat, jestli nedělá sirupy i nějaká taková společnost? Zkrátka vzít to z jedné vody načisto. Hle, jedna taková tu je! Korunní, která má ve svém portfoliu minerální vody bez bublinek i s bublinkami, přišla nedávno na trh i s vlastní řadou sirupů.

Vždy se jedná o zajímavou příchuť, která hned tak neomrzí. Najdeme u nich např. bezinku s jablkem nebo borůvku s brusinkou. Zatím je v nabídce pět druhů různých příchutí sirupů.

Pokud by vás přepadla hravá, tak se sirupem a minerálkou jde i kouzlit. Zkusili jste někdy namíchat si vlastní nealkoholický koktejl, který s vámi můžou pít i vaši nejmenší? Doma, na chatě, k jídlu nebo k večernímu posezení? Pokud ne, je ten pravý čas to zkusit. Inspiraci můžete čerpat třeba na této stránce, která nabízí spoustu receptů na koktejly.

Samozřejmě se nic nemá přehánět, takže i minerály je potřeba doplňovat v té správné míře. Doporučujeme tedy střídat vodu kohoutkovou s vodou minerální. Kombinovat sirupy s minerální vodou je nápad, který můžete provést pokaždé jinak.

0 komentářů u “Jak dopřát dětem dostatek minerálů? Zkuste zalít sirup minerálkou!