Jak mít skvělou svatbu a nezbláznit se z příprav

Máte svatbu za rohem a přemýšlíte, jak si připravit krásný obřad a zároveň se nezbláznit z náročných příprav? Bojíte se stresujícího období a vlivu obtížných příprav na váš vztah? Je tu řešení. Svěřte přípravu svatby odborníkům.

Najměte si cateringovou firmu
Cateringová firma vám připraví hostinu na míru. Tečka. Objednáte si jídlo, na které máte chuť a pak už budete jen vybírat a ochutnávat. Bez stresu a bez starostí.

Půjčte si cateringové vybavení z půjčovny
Stoly s bílými ubrusy, židle se slavnostními potahy, gril, fontána na fondue, mašle, gastronádoby, sklenice na víno, sklenice na pivo, mělké a hluboké talíře, dezertní talíře, vidličky, nože, lžíce. Je toho tolik! Dobrá půjčovna vám zapůjčí veškerý inventář a mobiliář pro catering a ještě Vám to všechno připraví. Ušetříte si čas a starosti a můžete se koncentrovat na samotný obřad.

Vyberte si oblečení a objednejte kapelu
Ano, jsou agentury, které vám udělají svatbu na míru, ale výběr šatů a střevíčků nevěsty či výběr kapely jistě nechcete nikomu delegovat. Vyberte si šaty, obstarejte oblek ženichovi, objednejte kapelu vašeho srdce a pak už si jen užijte váš velký den.

0 komentářů u “Jak mít skvělou svatbu a nezbláznit se z příprav