Jak na obchodní rejstřík a insolvenční rejstřík

Obchodní rejstřík je veřejný rejstřík, do kterého se zapisují  zákonem stanovené údaje o podnikatelích. Lze v něm vyhledávat informace o firmách a fyzických osobách. Jejich sídlo, předmět podnikání, jména společníků, orgány společnosti, výši základního kapitálu, veškeré dokumenty jako jsou zakladatelské listiny, notářské zápisy a účetní uzávěrky atd

Cz-justice.cz nepřetržitě sleduje změny v obchodním rejstříku. Stačí si jen zadat firmy a fyzické osoby, které vás zajímají. Když se u nich něco změní, tak budete neprodleně informováni stručným mailem. Teď už budete vědět o každé změně u vašich obchodních partnerů, konkurence, dlužníků, ale také u vašich společností a u vaší osoby.

Jak se dozvíte, že některý z vašich dlužníků spadl do insolvence? I v tom vám může být cz-justice.cz užitečná, protože monitoruje insolvenční rejstřík a hlídá vaše fyzické a právnické osoby. Hlavně dlužníky. Jakmile spadne dlužník do insolvence, tak potřebujete včas přihlásit pohledávku. Když to nestihnete, přijdete o peníze.

Cz-justice.cz je taková vylepšená verze obchodního a insolvenčního rejstříku. Obsahuje vše co oficiální rejstříky. Nabízí však přidanou hodnotu ve formě nepřetržitého sledování změn s včasným upozorněním na nové události u firem a osob, které vás zajímají. Neztrácejte práci, čas a peníze. Zadejte si fyzické a právnické osoby a zbytek ponechte na  spolehlivém software. Při jakékoliv změně u zvolených subjektů obdržíte upozornění formou emailu. Ten si můžete prohlédnout na PC nebo ve vašem smatphonu. Práce s obchodním a insolvenčním rejstříkem nebyla nikdy snadnější.

0 komentářů u “Jak na obchodní rejstřík a insolvenční rejstřík