Jak pořídit ideální vybavení obchodů nebo supermarketu?

Sháníte praktické a elegantní vybavení obchodu? Chcete, aby s ním šlo dobře manipulovat a přitom nezabralo moc místa? Využijte široké nabídky obchodního vybavení, které se snadno modifikuje do prostoru malé prodejny i velkého skladu.

Lehké regály využívají pevných a stabilních kovových rámů, se kterými se snadno a bezpečně manipuluje. Nosnost regálů se pohybuje od 500 kg do 4000 kg, takže na ně můžete umístit všechno od tiskovin, přes květiny až po pneumatiky. Využít můžete regály různých rozměrů, abyste efektivně využili potenciál každého místa.

Přístěnné regály

Všeobecně nejoblíbenější a také nejprodávanější jsou přístěnné regály, které se díky svému úspornému řešení hodí stejně dobře do malého prostoru obchůdku, tak jako do velkého hypermarketu. Regály mají polohovatelné konzoly do tří poloh. Přístěnné regály umožňují í zastřešení nebo použití čelního a bočního ohrazení.

Možnosti využití těchto přístěnných regálů jsou velmi široké díky snadné modifikaci nejrůznějšími doplňky. Na zadní stěnu regálu, která může být plná nebo perforovaná, můžete upevnit drátěné koše, háčky nebo jednoduše police s držáky cenovek. Přístěnné regály se hodí pro prodej pečiva, kdy na ně umístíte dřevěné police na rohlíky a housky, nebo pro prodej tiskovin.

Pokladní boxy

Vedle regálů do obchodu budete jistě potřebovat i pokladní boxy. Dva nabízené typy se od sebe liší tím, zda má pokladní box posuvný pás nebo nemá. Pro větší supermarkety, kde je třeba rychlejší odbavování zákazníků na pokladně, se hodí spíše pokladní boxy s posuvným pásem. Posuvný pás může být ovládán pedálem nebo fotobuňkou podle výběru zákazníka. V menších prodejnách vystačíte s pokladním boxem bez posuvného pásu.

Pracovní plocha pokladních boxů je osazena u obou variant nerezovou ocelí, která je speciálně upravena broušením, aby se zamezilo jejímu poničení a aby se povrch snadněji čistil. Kovové korpusy pokladních boxu jsou barveny metodou prášku. Barvu si určuje sám zákazník. Stejně jako velké množství volitelného příslušenství, kde najdete například pokladní zásuvku, fotobuňku nebo volbu šířky pásu.

Police a regály

Police, regály a regálové systémy se hodí i do domácnosti. Praktické využití jistě najdou například ve Vaší garáži, sklepě nebo spíži. Kdekoliv potřebujete lehký materiál, snadnou montáž a pevné, stabilní regály pro uložení předmětů.

0 komentářů u “Jak pořídit ideální vybavení obchodů nebo supermarketu?