Jak převést GPS souřadnice na jiný formát?

Jak a kde převést formát GPS souřadnic

Chcete-li převést souřadnice GPS, nejjednodušeji to můžete udělat přímo na své GPS navigaci, pokud to umožňuje, nebo nějakým chytrým prográmkem na internetu. Abych vám usnadnil práci při hledání prográmku na převod GPS souřadnic, zde máte odkaz: Převod formátů GPS souřadnic.

Na té stránce, kliknete-li na odkaz, jednoduše zvolíte formát souřadnic GPS, který znáte, zadáte ho do příslušného políčka a necháte vypočítat. Během okamžiku máte výsledek převodu na zbývající formáty. Je to velice jednoduché a nemusíte tak formáty přepočítávat na kalkulačce, což by zabralo mnoho času.

Kdyby však někdo z vás chtěl vědět, jak na to, tedy jak takový převod formátu souřadnic provést jen pomocí tužky, papíru a kalkulačky, klikněte na stejný odkaz. V článku je totiž celý postup převodu vypsaný.

Další zajímavé na Kamionaci.com

Tento chytrý prográmek je na stránkách určených pro „kamioňáky“, samozřejmě ho však může zdarma využít kdokoliv, kdo má o přepočet GPS souřadnic zájem. Na stránkách Kamionaci.com naleznete i další jiné a zajímavé pomůcky z dopravy, či zajímavé články. A to na tomto odkaze: Kamionaci.com – informace a články.

Snad prográmek pomůže..

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je daniellynn. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Jak převést GPS souřadnice na jiný formát?