Jak se zbavit vrásek, tmavých kruhů a váčků pod očima.

STARÉ PŘÍSLOVÍ PRAVÍ

„OKO DO DUŠE OKNO“

Nejsou to jen prázdná slova! Stav naší duše se skutečně v očích odráží.

Cítíme-li se dobře, máme jasný a radostný pohled. Víčka a pleť kolem očí mají svěží, zdravou barvu a vypnutý vzhled a jsou ozdobou naší tváře.

Stačí však, že máme nějakou starost, jsme unavení, trápí nás nějaká nemoc, nebo jsme jen špatně spali a naše oči ztratí jiskru.

Víčka i pleť povadnou, získají šedavou barvu, vytvoří se tmavé kruhy a váčky pod očima a v našich očích se odráží to, jak se právě cítíme.

Pro nás ženy je však důležité vypadat dobře za všech okolností!

JAK NA TO ABY NAŠE OČI VŽDY ZÁŘILY A BYLY OZDOBOU NAŠÍ TVÁŘE

– – –

ČIŠTĚNÍ PLETI:

Čištá pleť je velmi důležitá a je to základ, bez kterého nedocílíme dokonalého výsledku. Jemná micellární voda NUTRIVI nám při tom bude velmi dobrým pomocníkem, váže na sebe nečistoty i kožní maz a dokonale je odstraní z povrchu pleti. Můžeme jí použít též na odličování – zvládne i voděodolnou řasenku!

POUŽITÍ: malé množství micellární vody naneste na navlhčený odličovací tampón a pleť důkladně očistěte.

– – –

HLOUBKOVÁ VÝŽIVA:

Kolagenový gel s biopetidovým komplexem zajistí jemné pleti hloubkovou výživu, pleť hydratuje a stimuluje jí k produkci vlastního kolagenu, který postupně vyplní vrásky a navrátí pleti mladiství vzhled, je tzv. botoxový efekt.

POUŽITÍ: zvlhčenými prsty jemně vmasírujte jednu kapku gelu do očních víček a pleti kolem očí. Vyčkejte 3-5 minut a aplikujte závěrečnou péči.

– – –

ZÁVĚREČNÁ PÉČE

Na závěr použijeme regenerační oční krém , který jemně vklepeme do očního okolí. Oční krém s komplexem přírodních peptidů pleť zvláční, dodá jí potřebné vitamíny a celkově jí rozjasní. Chrání jí před volnými radikály, zmírňuje podráždění a dodává jí mladiství vzhled.

Účinky této péče můžete znásobit použitím petidového séra Larens PEPTIDUM Serum , které nanesete jemným postřikem před aplikací kolagenového gelu. Docílíte tím rychlejšího efektu a kolagen se vám bude lépe roztírat. Toto sérum je vhodné pro ošetření celého těla i vlasů a nehtů. Má silné regenerační schopnosti, krásně voní a znásobuje účinky kolagenových gelů i pleťových krémů.

0 komentářů u “Jak se zbavit vrásek, tmavých kruhů a váčků pod očima.