Jaký obal pro mobilní telefon zvolit?

Dnes jsou velice populární chytré dotykové telefony, které představují již standart pro mnoho uživatelů. Protože jsou tyto telefony ovládány před dotykový displej, nejsou příliš vhodná pouzdro jako kapsičky apod. Mobilní telefon je v tomto případě nutné vyndávat a zase schovávat. Proto jsou v dnešní době velice populární tzv. silikonové obaly na telefony. Jedná se pouzdro vyrobená přímo pro jednotlivé modely mobilních telefonů. Dnes jsou tyto obaly dostupné na všechny značky telefonů (iPhone, HTC, LG, Nokia, Samsung, Sony, Huawei, ZTE atd.). Navíc jsou silikonové obaly dostupné také na starší typy telefonů (tzv. klasické telefony s klávesnicí).

Výhody silikonových pouzder na telefony

Velkou výhodou je samotná vlastnost pouzdra. Lze jej snadno oplachovat a jsou téměř bezúdržbové. Navíc splňují požadavek na volný displej telefonu pro jeho snadné ovládání. Silikonové pouzdra jsou dodávány v mnoha barevných provedení a s různými reliéfy. Z pouzder si vybere skutečně každý uživatel jakéhokoliv mobilního telefonu. Další výhodou je cena takovéhoto silikonového obalu. Většinou se jedná o ceny okolo 100,-Kč. Za nízkou cenu získáte vynikající obal, který ochrání váš telefon a navíc může být také designovým prvkem. Kvalitní pouzdra na telefony všeho druhu prodává například internetový obchod – Kvalitnishop.cz.

Pro lepší ochranu ochrannou fólii na displej

Ochranná fólie na displej mobilu Navíc pro ty zákazníky, kteří se bojí o samotný displej telefonu máme dobrou zprávu. Pro lepší ochranu dotykového displeje existují ochranné fólie na displej mobilu. Jedná se o speciální fólii, která je navíc opatřena dvěma dalšími fóliemi pro snadnější nanášení. Cena těchto ochranných fólii se pohybuje okolo 40-50,-Kč za jeden kus. Za tuto cenu získáte skvělou ochranu pro displej mobilního telefonu. Ochranné fólie jsou dostupné také téměř na všechny mobilní telefony.

0 komentářů u “Jaký obal pro mobilní telefon zvolit?