Jed na krysy, potkany a drobné hlodavce

Jed na krysy a jed na potkany vás může ochránit před přemnožením nebezpečných škůdců. Krysy a potkani se množí nejen na polích a v zahradách, najdete je také ve starších bytových domech a kanalizačním potrubí, prohánějí se po skládkách, ukusují odpadky v blízkosti popelnic. Jed na krysy je jedním z prostředků, jak snížit jejich počty. Množí se však natolik rychle, že ani opakované kladení jedových nástrah někdy nestačí k jejich důkladnému vyhubení.

Krysy a potkani jsou jedni z nejodolnějších živočichů. Jed na krysy doporučujeme aplikovat preventivně a průběžně sledovat, jestli požerové nástrahy mizí. Jed na krysy je vhodné umístit do nebytových prostor, jež jsou součástí obytných budov. Sklepy, půdy dílny a garáže rodinných i bytových domů můžete chránit jedem na krysy v podobě granulí, voskových bloků či deratizačních sáčků. Jed na krysy je vhodné kombinovat s nastražením pastí na myši a hlodavce.

V oblasti většího výskytu krys a hlodavců, v období žní a sklizně úrody, doporučujeme rozmístit jedové nástrahy na různá místa zahrady, aby byla vaše úroda chráněna. Jedy na krysy značek Ratimor a Sorexa jsou účinnými pomocníky v boji s hlodavci.

0 komentářů u “Jed na krysy, potkany a drobné hlodavce