Jedinečné podlahy Praha 1 – podlahy z podlahového centra FloorCon

Naše podlahové centrum FloorCon v centru Prahy nabízí širokou škálu podlah prvotřídní kvality. Praha je se svou dopravní dostupností ideálním místem, kde sehnat kvalitní podlahu, je to živé centrum celého Středočeského kraje. Podlahy FloorCon Praha přináší klientům řadu moderních trendů a lákavých designů, nadčasové materiály i individuální přístup ke každé zakázce. Ať už se jedná o drobnou zakázku či dodání podlahy do velkých veřejných budov, seznámíme Vás s výhodami všech typů podlah, o nichž uvažujete. Sjednejte si s námi schůzku v Praze či na jiném místě a nechejte si poradit s výběrem vaší nové podlahy.

 

Podlahy FloorCon Praha 1 již slouží mnoha spokojeným zákazníkům a můžete se s nimi setkat v řadě veřejných budov, nejen v Praze.

Bojíte se, že podlahy z Prahy budou dražší než podlahy z jiných míst republiky? U nás to neplatí. Jistě, pokud srovnáváte reklamní ceny podlah hobby marketů, naše podlahy se Vám zpočátku nezdají levné. Námi nabízené podlahy však mnohonásobně překračují kvalitu levných „spotřebních“podlah, jejichž nedostatky se projeví během pár měsíců. Pokud hledáte podlahu, která vydrží mnoho let bez známek opotřebení, naše podlahy z Prahy jsou ty pravé.

Současným trendem je návrat k přírodním materiálům, roste zájem o plovoucí dřevěné podlahy, také o marmoleum a jiné druhy přírodního linolea, jež je někdy nesprávně zaměňováno s umělými PVC podlahami. Z linoleí doporučujeme značky Tarkett, Linoleum Veneto a také Marmoleum, jež patří k nejznámějším značkám linolea.

Praktickou podlahovou krytinou jsou luxusní vinylové podlahy Amtico, Forbo, Thermofix, Tarkett, pryžové podlahy Artigo a PVC podlahy Altro, Lino Fatra, Fortelock, Rikett, Tarkett. Tyto tyto podlah jsou nenáročné na údržbu, hodí se pro rodiny s malými dětmi.

Vaše bezpečí při pohybu na schodišti zajistí schodové hrany Vegum a Fatra, o pocit pohodlí a domáckosti se postarají kobercové krytiny Balsan.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je alseuro. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Jedinečné podlahy Praha 1 – podlahy z podlahového centra FloorCon