Jiříček zpíval Eltonův hit a sál bouřil

Jiříček zpíval Eltonův hit a sál bouřil

Plzeň /SLOUPEK/ – Téměř čtyři stovky lidí si užívaly Domažlického rodáka Jiřího Jandla v hotelu Central. Charismatický zpěvák sršel vtipem a energií, zpíval naplno a spolu s posluchači vytvořil skvělou atmosféru.

Jiříčku, jste super,“ zahalasila na celý sál jedna z mnoha fanynek, které zpěvákovi celé jeho vystoupení takřka visely na rtech.

Takovým provedením Eltona Johna jsem naprosto nepolíbená, takže mě zpěvák velmi mile překvapil. Obří charisma.

Kam se hrabou české rádoby hvězdy, které zpívají na playback celý koncert, aby se náhodou neunavily prázdným otvíráním pusy.

Od začátku vtipkoval: “Utečte, budu křičet,”
říká smrtelně vážně a honem dodává. „Nebojte, dělám si srandu. Vůbec mě neuslyšíte přes velmi explozivní hudbu, kterou pro mě připravila skupina Trend Pavla Štengla.“

Trošku jsem zalitovala, že jsem si tuto píseň nenastudovala dopředu, protože českou verzi jsem neznala.

Záslužný krok. Sice český text byl pro mě novinkou, ale nejsem zastánkyní interpretů, kteří stále dokola omílají anglické hity ve špatné angličtině a pak z nich žijí na výsluní čtyřicet let. Ať si také přijdou na své čeští posluchači.

Emoce a husí kůže.

„Úplně mi naskočila husí kůže,“ šeptá mi do ucha kamarádka. Přesně to mi před chvíli proběhlo hlavou. Jiříčkův sladký tenor mě k slzám nedojímá, ale nálada, kterou tato píseň navodila byla velmi emotivní a jedinečná.

Autor: Ivana Němcová

0 komentářů u “Jiříček zpíval Eltonův hit a sál bouřil