Kam na nejhezčí kamenné obklady

Vypracoval dne: 17.2.2014
Miroslav Smrž (majitel firmy Kamenné obklady Praha)

Kolikrát jste již malovali Váš byt či dům a vyzkoušeli nejrůznější barevné tóny v obývacím pokoji, koupelně nebo kuchyni? Co takhle zkusit něco odvážnějšího? Něco čím do Vašeho bytu nebo domu vnesete atmosféru přírody a opravdový prvek luxusu.

Jak název tohoto článku napovídá, řeč je o přírodních kamenných obkladech.

Na pultech hobbymarketů a jiných prodejců lze nalézt nejrůznější, převážně zahraniční kamenné obklady lišící se barevností, způsobem zpracování, kvalitou a v neposlední řadě cenou.

Troufám si přitom říct, že ryze přírodní a nejhezčí kamenné obklady u těchto prodejců nenajdete. Za opravdovou krásou a přitom levnou cenou je potřeba vyrazit do lomu.

Výběr vhodného materiálu z lomu byl až do nedávna pro běžného zákazníka náročný úkol. Neexistovalo na internetu, ani pultech prodejců žádné místo, kde by tyto materiály byly seřazeny a vhodně prezentovány zákazníkům.

Nyní je situace jiná a na webových stránkách naší firmy Kamenné obklady Praha lze vybírat jedny z nejhezčích a nejkvalitnějších přírodních kamenných obkladů – převážně z českých lomů. Uvedené materiály byly sestaveny do elektronického katalogu nejen na základě estetických vlastností, ale především na základě našich dlouholetých zkušeností s prací s těmito materiály.

Kamenný obklad u nás zatím nelze objednat nebo koupit samostatně – zákazníkovi jej dodáváme společně s realizací, tedy fyzickým nalepením obkladu na nosnou stěnu.

Jak objednat kamenný obklad/realizaci?

1. Prostřednictvím poptávkového formuláře v detailu každého jednotlivého kamenného obkladu vepíšete a odešlete základní informace o projetu.

2. Na základě těchto informací Vám obratem přijde položková cenová nabídka s návrhem termínu osobní schůzky, na které si prohlédnete vzorky kamenných obkladů a s našimi kameníky se poradíte o nejlepším způsobu řešení. V případě podpisu objednávkového formuláře do 30 ti dní od vyplnění formuláře získáváte slevu 5% na kompletní realizaci.

3. Po podpisu smlouvy nebo úhrady zálohové faktury na materiál, vyráží naši kameníci do lomu, aby vybrali nejvhodnější obkladový kámen pro realizaci. (Výběrem nejhezčích kusů obkladu zvyšují šanci na vyjimečné a rychleji zpracované provedení).

4. Doprava materiálu z lomu je realizována na základě subdodavatelských služeb našich partnerů.

5. Realizace kamenného obkladu. Chcete vědět jak realizujeme kamenný obklad v interiéru nebo jak lepíme kamenný obklad na fasádu vašeho domu? Přečtěte si bližší informace kliknutím na výše uvedené odkazy.

V případě, že Vás zaujal tento článek, naše práce a sortiment našich produktů, rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku, kde pohovoříme o možnostech řešení Vašeho projektu.

Děkujeme za pozornost.

0 komentářů u “Kam na nejhezčí kamenné obklady