Kamenné obklady promění Váš domov k nepoznání

Kamenné obklady byly odjakživa velmi oblíbenou volbou pro obkládání jakýchkoliv ploch, ať už v interiéru, či v exteriéru. Kámen je tradiční materiál, který byl vždy oblíbený díky svým perfektním vlastnostem a přírodnímu designu. V posledních dvou desetiletí se staly velmi oblíbenými obklady z pravého přírodního kamene.

V současné době se od tohoto trendu ustupuje a přírodní kámen začínají plnohodnotně nahrazovat imitace vyrobené za přítomnosti betonu a sádry. Takzvaný umělý kámen vytlačuje z trhu přírodní kámen hlavně díky své odlehčené hmotnosti a příznivější cenové dostupnosti. Pokud vezmeme v potaz například betonové obklady, ty mají prakticky stejnou využitelnost jako obklady z přírodního kamene, tedy i v exteriéru i v interiéru, zato mají ale mnohem přijatelnější cenové rozpětí a zmiňovanou váhu.

Oproti tomu obklady vyrobené ze sádry jsou představitel nejmodernějšího pokroku v oblasti výrobních technologii i bytové architektury.  Tyto kamenné obklady aplikujeme výhradně do interiéru, protože sádra jiné využití nedovoluje. Sádrové obklady se těší obrovskému zájmu zákazníků hlavně díky opravdu nízké hmotnosti a ještě přijatelnějším cenám, než-li u obkladů betonových.

Zákazníkům doporučujeme nechat si u svého prodejce zaslat vzorkové obklady, které se Vám líbí, abyste měli jistotu správné koupě. Kamenné obklady udávají směr trendu luxusního bydlení a nabízejí svým uživatelům komfort. Přírodní kámen je zkrátka materiál, který se neokouká a umělý kámen se tímto heslem řídí.

0 komentářů u “Kamenné obklady promění Váš domov k nepoznání