Kamery SJCAM, levnější alternativa ke GoPro?

Čínské kamery SJCAM jsou levnější alternativou k drahým kamerám GoPro. Díky použitému procesoru Novatek a čipu Aptima u kamery SJ4000 dokáže natáčet Full HD videa při 30FPS.

SJ4000 zaznamenala úspěch díky velkému množství příslušenství, které je v balení kamery. Na své si přijdou vyznavači většiny sportů. Balení SJ4000 obsahuje: vodotěsný obal připojitelný k dalšímu příslušenství a voděodolný do 30m, náhradní dvířka k obalu s průduchy pro lepší zvuk, nabíjecí kabel, nabíječka, držák na řidítka, úchyt na pásek, otevřený držák, sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství, dva nalepovací úchyty (například na helmu), dvě náhradní samolepky, dva popruhy se suchým zipem na přichycení, dva popruhy na přichycení se zdrhovákem, jistící lanka a baterie.

Díky webu www.sjcamczech.com můžete aktualizovat svou kameru na nový FW, můžete si stáhnout aplikaci do telefonu s androidem a můžete navštívit největší české diskuzní fórum věnované kamerám SJCAM

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je SJCAM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Kamery SJCAM, levnější alternativa ke GoPro?