Kde uspořádat svatbu v Brně?

Plánujete uspořádání svatby v Brně? Skvělým místem je hotel Rakovec, jehož poloha v těsné blízkosti Brněnské přehrady, vytváří jedno z nejromantičtějších míst pro svatby Brně!

Hotel Rakovec nabízí mimořádně kvalitní služby pro vaši svatbu. Patří mezi ně například: sestavení svatebního menu, zajištění dekorace, svatebního dortu, obstarání živé či reprodukované hudby, svatební fotograf, řidič pro ženicha a nevěstu, rozvoz hostů a samozřejmostí je také ubytování v hotelu Rakovec pro svatební hosty a novomanželské apartmá.

Pro upořádání svatební hostiny vám poskytneme prostorný klimatizovaný sál s kapacitou až 120 osob. V létě lze hostinu uspořádat i na venkovní terase s kapacitou 80 osob. Naši zkušení šéfkuchaři vám připraví ty nejvybranější lahůdky, i tradičný česká jídla pro svatbu. Z venkovního grilu můžete ochutnat také oblíbené špízy či jiné grilované pochoutky.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je michald. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Kde uspořádat svatbu v Brně?