Kolejnice na záclony

Chtěli byste si pořídit stylové kolejnice na záclony, které přesně zapadnou do Vašeho interiéru? Nahlédněte do širokého sortimentu záclonových kolejnic, který naleznete v internetovém obchodě urbanek-ul.cz. Kolejnice umožňují libovolné roztažení záclon do požadované délky. Pestrá palet kolejnic na záclony umožňuje sladit kolejnice na záclony s celkovým nádechem interiéru.

Objednávejte kolejnice na záclony
Kolejnice na záclony můžete objednávat v e-shopu firmy URBÁNEK, která se specializuje na kompletní stínící techniku. Rovněž můžete navštívit naši kamennou prodejnu, jež se nachází v Ústí nad Labem. Kolejnice na záclony mohou naši odborníci na přání zákazníků sestavit pomocí oblouků do různých tvarů. Pokud máte ohledně záclonových kolejnic nějaké dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Bohatá nabídka kolejnic na záclony
URBÁNEK si pro Vás připravil portfolio kolejnic na záclony, ze kterého si určitě vyberete ty pravé do Vašeho interiéru. Nabízíme Vám plastové kolejnice na míru typu SF, PK, PM, záclonové kolejničky ALU spouštěcí kolejnice Flix a Al dvoukolejnice. Všechny kolejnice na záclony jsou se zárukou kvality a atraktivní ceny.

0 komentářů u “Kolejnice na záclony