Kongres nemusí být nuda v obyčejném hotelu, vsaďte na lázně

Pracovní setkání, konference a kongresy už nemusí být jen o práci a nudě v kongresové místnosti hotelu bez jakýchkoliv dalších možností trávení času. Spojit se dá i příjemné s užitečným a kromě brainstormingu si zaměstnanci mohou ve vybraných zařízeních vychutnat i krásné prostředí, luxusní ubytování, přidané služby, nejmoderněji vybavené prostory, chutnou kuchyni a to vše za přijatelné ceny. Nabízíme vám několik tipů takových zařízení v Čechách a na Slovensku. Patří mezi nich: moravské Lázně Luhačovice, Bohemia-lázně v Karlových Varech, či hotely sítě SIVEK HOTELS, u našich sousedů jsou na výběr Bardejovské lázně nebo hotely sítě SOREA.

Výjimečná nabídka služeb čeká v Luhačovicích

Krásná architektura nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Jurkoviče, atraktivní prostředí, dokonalé služby. To vše najdete na jednom místě. Největší moravské lázně na pomezí Slovácka a Valašska, Lázně Luhačovice, nabízejí mnoho příležitostí na výlety do okolí a procházky přírodou a nabízejí nezapomenutelné zážitky pro všechny, kteří se jakékoliv firemní akce zúčastní.
Výkonný ředitel Lázní Luhačovice, Ing. Jiří Dědek, MBA, k tomu uvádí: „Lázně Luhačovice, a. s. jsou ideální pro pořádání konferencí a firemních akcí. Disponují funkcionalistickým objektem Společenský dům, jehož kapacita umožňuje organizovat společenské a kongresové akce od 8 osob do 700 osob. Stejně velkoryse řešený Spa & Wellness hotel Alexandria **** umožňuje pořádání společenských a firemních akcí do 80 osob. Špičkové služby však nejsou všechno. Naše společnost kromě toho nabízí i množství doprovodných aktivit, ke kterým patří výlety do okolí, wellness procedury, exkurze, outdoor aktivity, hudební programy různých žánrů, ochutnávky vín, doutníků, fotokoutek, služby profesionálního fotografa, mobilní casino, facepainting, bodypainting a mnoho dalších.“
Společenský dům se nachází v centru Lázeňského náměstí, přímo naproti lázeňské kolonádě a splňuje všechny předpoklady pro pořádání konferenčních akcí. Interiér je zrekonstruovaný a překvapí svou jednoduchostí a variabilností. Disponuje kongresovým sálem s kapacitou až pro 250 osob s možností propojení audio a video technikou se salónkem s kapacitou až pro 80 osob. Dále má 7 salonků pro 8 – 80 osob, dvě restaurace pro 2-krát 160 osob, spojené tanečním parketem a stylovou vinárnu Domino s živou hudební produkcí pro 140 osob. Většina prostor má denní světlo s možností zatemnění. Jednotlivé jednací prostory ve Společenském domě jsou spojeny foyer a chodbami ideálními pro řízení doprovodných prezentací, registrací a prezenci. Specializuje se na pořádání konferencí a dalších akcí až do 400 osob, včetně stravování, společenského a animačního programu. Nabízí také zajištění cateringu na výstavní stánky. „Jednou z nejreprezentativnějších akcí ve Společenském domě bylo zasedání ministrů práce a sociálních věcí EU, které se konalo v lednu 2009,“ upozornil J. Dědek.
Vlajková loď Lázní Luhačovice, hotel Alexandria ****, nabízí pod jednou střechou komfortní pokoje, výhodné ceny ubytování pro firmy, reprezentační prostory, atraktivní konferenční balíčky, všechny služby, profesionální servis a špičkovou gastronomii. Má také wi-fi připojení, moderní konferenční techniku, klimatizované prostory, bazén, saunový svět, fitness centrum, lázeňské a wellness procedury. K dispozici jsou Francouzská restaurace a Night Club s kapacitou až 80 osob. Na společenský večer je k dispozici živá nebo reprodukovaná hudba všech žánrů, moderátoři, vystoupení revivalových kapel, grilování a příprava jídel na roštu, barmanská show a další.
Sázka na jistotu, to jsou Bohemia-lázně Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou lákavým místem pro mnohé turisty, protože je to nádherné město, které každého okouzlí na první pohled. Proč tedy neuspořádat pracovní setkání, firemní akci, konferenci, kongres, zasedání, poradu, společenské akce či ples právě tady? Výjimečnost tohoto města splní i ty nejnáročnější podmínky na konání jakékoli akce. Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary nabízejí kvalitní ubytování s přidanými wellness službami, dokonalé technické zabezpečení prostor, výbornou kuchyni v exkluzivním mezinárodním prostředí za přijatelné ceny.
Ředitel lázní Jiří Sluka k tomu říká: „Pobyt v Bohemia-lázních přináší kombinaci relaxu, procedur a zábavy v krásném prostředí, kde se každý nabije pozitivní energií a odpočine od stresů. Hotely Slovan a Concordia, i sanatorium Kriváň, tedy všechny naše ubytovací kapacity, jsou umístěny v blízkosti kolonád. Nejvhodnějším místem pro organizaci obchodních jednání, kongresů, firemních akcí, školení, seminářů, prezentací, workshopů atd. je budova sanatoria Kriváň. Firmy zde mohou využít klimatizovaný konferenční sál s plochou 95 m2, ve kterém je k dispozici 60 míst v restauračním sezení, stejně v seminární úpravě a 95 míst v koncertní úpravě. Dále poskytují cateringové služby, wifi, klimatizaci, řečnický pult, částečné denní světlo, sekretářské práce, dopravní služby (transfery, taxi), fotografické služby, kulturní a animační program, ale i technické vybavení (počítač, projektory, laserové ukazovátko, promítací plátno, dvd, flip-chart, velkoplošnou obrazovku, přenosný mikrofon). Pohodlí zaručí i možnost parkování v našem vlastním parkovacím domě.“
Karlovy Vary jsou známé největší koncentrací léčivých pramenů na světě. V dnešní době mají Karlovy Vary 5 (někdy se uvádí 7) lázeňských kolonád, v nichž je karlovarská minerální voda přístupná v 15 pramenech. Základem tradice karlovarské lázeňské léčby je minerální voda. Kromě minerální vody se k léčbě používá i oxid uhličitý a rašelina z naleziště nedaleko Karlových Varů. Karlovy Vary mají co nabídnout během celého roku – jsou zde stále výstavy v Galerii umění či v Becherově vile, Jan Becher muzeum, muzeum sklárny Moser, Muzeum voskových figurín a výlety do okolí. V případě, že si klienti chtějí udělat delší výlety, k dispozici je jim vlastní cestovní kancelář Kaleidoskop Travel. Blízkost města Karlových Varů s hranicemi s Německem nabízí řadu výzev v oblasti cestovatelských zážitků. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Drážďany, či Bayreuth. Další vyhledávaná místa jsou Praha a lázeňský trojúhelník, Český Krumlov a Mariánské Lázně se svou zpívající fontánou a možností zážitkové večeře v historických prostorách pivovarské restaurace Ve Skále. V blízkosti Karlových Varů je hrad Loket, zámek Kynžvart nebo zámek Bečov s relikviářem sv. Maura. Celý rok 2016 se nese ve znamení sedmistého výročí narození Karla IV.

Kongresy zabezpečí i hotel Alexander v Bardejovských lázních

Luxusní čtyřhvězdičkový kongresový hotel Alexander patřící akciové společnosti Bardejovské lázně se stal jednou z nepřehlédnutelných dominant v areálu Bardejovských lázní. Nazvaný je po ruském carovi Alexandrovi, který Bardejovské lázně kdysi navštívil. Slavnostně byl otevřen v lednu tohoto roku, ale jeho obsazenost v letní sezóně již dosáhla 90 %. Velký zájem veřejnosti o služby hotelu vzbudila nejen jeho nová podoba, ale i vynikající kuchyně a bohaté možnosti strávení volného času v atraktivním prostředí světoznámých lázní. Využijte i vy možnost uspořádat svůj kongres, školení, seminář, workshop, teambuilding, obchodní setkání, či svatbu v jeho exkluzivních prostorách.
Ekonomicko-obchodní ředitelka Bardejovských lázní Tamara Šatanková k tomu říká: „Velký zájem o hotel Alexander a kongresovou turistiku nás velmi mile překvapil. Mimo jiné, to připisujeme faktu, že s výjimkou Vysokých Tater jde o jediný kongresový hotel s takovou kapacitou v Prešovském kraji a Košice jsou vzdálené jen 78 km. Jsme ideální kongresovou destinací právě pro firmy a organizace z Prešovského a Košického kraje. Nabízíme špičkové služby, ale i propojení kongresů s relaxací a lázeňskými procedurami a trávením času v pěkném historickém a přírodním prostředí.“
Nový kongresový hotel Alexander **** nabízí až 300 kongresových míst ve 3 variabilních řešeních a ubytovací kapacita je 150 míst. Technické vybavení určené na kongresy je na nejmodernější úrovni. Patří sem například klimatizace, vysokorychlostní wifi připojení na internet, dataprojektory, ozvučení, mikrofony, LCD TV a DVD přehrávač, promítací plátno, office služby, řečnický pult, flipcharty a tlumočnické zařízení. Hotel je propojen spojovací chodbou s hotelem Ozón, kde jsou k dispozici wellness služby.
Hotel Alexander vznikl 13 měsíců trvající komplexní přestavbou bývalého hotelu Minerál za přibližně 6,6 mil. EUR. Bardejovské lázně touto rekonstrukcí pokračují v rozsáhlých investicích, které je kvalitativně posouvají ke špičkovým lázeňským a hotelovým zařízením na Slovensku. Hotel Alexander nabízí ubytování v 75 luxusně zařízených pokojích, z toho je 5 apartmánů a 5 bezbariérových pokojů. Pokoje jsou komfortně zařízené, jsou vybaveny LCD TV, internetem, telefonem, minibarem a trezorem.
Bardejovské lázně nabízejí také mnoho možností využití volného času. V létě je pro klienty k dispozici venkovní koupaliště s vyhřívanou vodou, ale i solná jeskyně v hotelu Alžbeta. Pro milovníky sportu je to 6 tenisových kurtů, squashové hřiště, bowling bar, petang, minigolf, půjčovna kol. Nejatraktivnějším zařízením je však Wellness spa v hotelu Ozón s vodním a saunovým světem, který je pro hosty hotelu Alexander volně přístupný. I samotný hotel Alexander má své wellness, i když o něco menší než v Ozónu. Ve Wellness hotelu Alexander se na jednom místě nachází vše, co potřebujete, abyste zrelaxovali. Najdete zde whirlpool, finskou a parní saunu, ochlazovací bazén, přívalovou sprchu, tropickou a masážní sprchu, tepidárium, fitness, ale i širokou nabídku různých masáží.

Hotely sítě SIVEK HOTELS nabízejí prostory pro pracovní setkání

Chcete-li uspořádat firemní akci, konferenci, školení, či seminář v hlavním městě České republiky, jsou vám k dispozici hotely sítě SIVEK HOTELS. Například hotel Selský Dvůr nabízí konferenční salonek, salonek v restaurační části hotelu, či oddělenou část restaurace. Hotel je oblíbený nejen pro konferenční a gastronomické zázemí, ale i pro svou výhodnou polohu, dopravní dostupnost a vlastní parkoviště a pokrytý je wifi signálem umožňujícím bezplatné připojení na internet. Několik konferenčních prostor a hotelových salonků s běžnou konferenční technikou nabízí i Hotel Kampa – Stará Zbrojnice. Variabilní uspořádání různých akcí až pro 250 účastníků nabízí velký kongresový prostor a několik menších salonků.

Nabídka na výběr je opravdu bohatá. Zlepšete si jméno mezi svými zaměstnanci, či obchodními partnery a uspořádejte konferenci či jinou firemní akci v příjemném prostředí a dopřejte jim kromě práce i volný čas ve wellness, či okolí. Příjemně zrelaxovaní mohou probrat vše, co je třeba, s dobrou náladou.

Více informací je na: www.bohemia-lazne.cz, www.LazneLuhacovice.cz, www.HotelAlexandria.cz, www.kupele-bj.sk, www.sivekhotels.com.

0 komentářů u “Kongres nemusí být nuda v obyčejném hotelu, vsaďte na lázně