Kontaktní čočky s programem kompletní roční péče

Kontaktní čočky s programem kompletní roční péče

Kdo si potrpí na styl a image, volí brýle, kdo svobodu a přirozenost, sáhne po kontaktních čočkách. Tahle pravda je známá nejen ve všech provozovnách očních optik VIDÍŠ SKVĚLE! v Praze, Černošicích u Prahy a Rakovníku. Nyní tyto optiky přicházejí se službou, kterou ocení ti, kteří si cestu k pohodlí pomocí kontaktních čoček v tento okamžik hledají.

Praxe je u nás taková, že když k nám přijde zájemce o kontaktní oční čočky, je v první fázi vyšetřen naší oční lékařkou nebo optometristkou. Ta rozpozná nejen, kolik má na kterém oku dioptrií, ale i zakřivení rohovky a další dispozice pro nošení kontaktních čoček.

Teprve po vyšetření přidělí optometristka zákazníkovi zkušební pár čoček. S tím pak docházíte na pravidelné kontroly. Při nošení zkušebních čoček se může objevit nějaký problém. Pokud se tak stane, dostane klient jiný pár, dokud nemá z nošení ten nejlepší pocit. Samozřejmě vás naučíme, jak se čočkami manipuluje a jak se dezinfikují a další…

Největší chybou je, když si prvonositel vybírá čočky v internetovém obchodu pouze podle velikosti dioptrií, aniž by znal třeba zakřivení svojí rohovky a měl řádně vyšetřené oko, včetně následných kontrol i u nositelů kontaktních čoček. Může tak u něj dojít i k dočasnému poškození rohovky.

Pro nositele čoček nyní přicházíme s programem Kompletní roční péče. Na základě kartičky, kterou u nás vyplníte, zakoupíte tři balení kontaktních čoček, přičemž čtvrté balení je zcela zdarma. Tito klienti u nás mají i zvýhodněné pravidelné kontroly zraku a poradenství v oblasti péče o zrak a mnoho dalších výhod.

Kromě jednodenních čoček optika nabízí i tzv. měsíční nebo čtrnáctidenní čočky. S našimi kontaktními čočkami bez problému absolvujete i náročnou dovolenou. A nezapomeňte, kontaktním čočkám patří i nezbytná ochrana v podobě dobrých slunečních brýlích.

Oční optika VIDÍŠ SKĚLE!
Více informací najdete na stránkách http://www.vidisskvele.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je Optik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Kontaktní čočky s programem kompletní roční péče