Kontejnery a stavební buňky s univerzální možností využití

Moderní kontejnery, které dnes zahrnují obytné a sanitární buňky, mobilní WC, prostory pro skladování či manipulaci, lze je využívat jako vrátnice, sklady, kanceláře nebo i pro ubytovny či další bydlení, jsou velmi populární. Mají totiž mnoho předností, pro které se jim vyplatí dát zelenou a zvolit je místo běžných zděných staveb či dřevostaveb.

Hlavní předností kontejnerů

Speciální kontejnery jsou velmi univerzální, skladné, rychle postavené a s jejich pořízením se pojí minimální náklady. Obzvlášť pokud potřebujete zřídit dočasné prostory na nějakém zcela novém místě, může tento kontejner skvěle posloužit svému účelu. Zvolíte si libovolnou velikost a dispoziční řešení na míru svým představám. Na první pohled bude takový kontejner od běžné stavby téměř k nerozeznání.

Jak využívat mobilní kontejnery

Možnosti využití jsou opravdu široké. Kontejnery a stavební buňky se dají využívat na vše, co si jenom dokáže představit. Jestliže místo, kam potřebujete buňku umístit, disponuje jenom malým prostorem, je ideální mobilní kontejner na podvozku, který lze po použití snadno odvést. Tyto kontejnery se běžně využívají jako veřejné a mobilní toalety, sklady či kanceláře, vrátnice, ubytovny, dokonce i jako rodinné domky. Během léta mohou nahradit klasické stavby restaurací nebo hotelových zařízení, různé kiosky, stánky a prodejny potravin.

Stavební buňky CONTIMADE

Společnost CONTIMADE je předním výrobcem a dodavatelem obytných kontejnerů a stavebních buněk již od roku 1993. Zaměřuje se zejména na obytné, sanitární, skladové či technologické kontejnery, které vyváží do celého světa. Pokud tedy máte zájem o kontejner, neváhejte firmu kontaktovat. Nejenže vám ho dodá, ale také rovnou postaví a nabídne veškerý nezbytný záruční i pozáruční servis. Využít zde můžete také celé škály doplňkových služeb, například dodání zařízení pro interiér nebo navržení specifických kontejnerů na míru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Stavebnictví a jeho autorem je Rygi. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Kontejnery a stavební buňky s univerzální možností využití