Kouřovody

Chtěli byste si pořídit kvalitní kouřovody za přijatelné ceny? Přesně takové kouřovody najdete v e-shopu levnekominy.cz! Firma Levné komíny Zeman s.r.o. Vám přináší kouřovody různých průměrů, které jsou nastříkány špičkovou žáruvzdornou německou barvou Senotherm pro teploty do 500˚C. Kouřovod Vám dodáme až k Vám domů do 24 hodin od objednání!

Jak vybrat ideální kouřovod?
Kouřovod je důležitou součástí kotlů a krbových kamen. Neměli byste proto podceňovat jeho výběr a následnou montáž. Délka kouřovodu by nikdy neměla překračovat 20% účinné délky komína. Kouřovod by měl být čistitelný a zároveň kontrolovatelný. Důležité je také brát v potaz průměr a délku kouřovodu, aby optimálně odváděl z místnosti spaliny a nedocházelo ke kondenzaci spalin.

Pokud si nevíte s výběrem vhodného kouřovodu rady, kontaktujte naše specialisty!

Kouřovody se zárukou kvality
Všechny kouřovody, které najdete v katalogu na internetové adrese levnekominy.cz, jsou se zárukou kvality a dlouhé životnosti. Firma Levné komíny Zeman s.r.o. Vám nabízí kouřovody vyrobené ze silnostěnného plechu 1,5 mm. Průměry kouřovodů jsou od 120 do 200 mm. Kouřovody standardních rozměrů pro Vás máme připravené skladem.

Objednávejte spolehlivé kouřovody od firmy Levné Komíny Zeman s.r.o.

0 komentářů u “Kouřovody